Dinosaur Moose Toys Dino T-Rex Jurassic World 14 cm
- EAN: 0630996413043
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Dinosaur Moose Toys Dino T-Rex uit Jurassic World is een geweldig speelfiguur van 14 cm groot. Het materiaal van dit figuur is gemaakt van kunststof en het maakt geen geluid. Er zijn geen batterijen nodig voor dit speelgoed en de instructies zijn in het Nederlands.
Dit speelfiguur is van het merk Goo Jit Zu en het personage komt rechtstreeks uit Jurassic World. In de verpakking vind je 1x het Jurassic World dino figuur. Het is geschikt voor zowel jongens als meisjes en heeft een rode kleur. Dit speelgoed is perfect voor kinderen vanaf 4 jaar en ouder, met een aanbevolen maximumleeftijd van 99 jaar.
Het speelfiguur heeft een CE-markering en voldoet aan de nodige veiligheidsvoorschriften. Het is fan merchandise en de thema is gebaseerd op dinosaurussen. De afmetingen van het product zijn 5.70 cm breed, 16.50 cm hoog en 24.50 cm lang. De verpakking heeft een breedte van 163 mm, een hoogte van 60 mm en een lengte van 245 mm, met een gewicht van 0.24 kg.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Top1Toys Dreamland Toychamp
- Bij Top1Toys kun je Dinosaur Moose Toys Dino T-Rex Jurassic World 14 cm kopen voor de prijs van € 9,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Dinosaur Moose Toys Dino T-Rex Jurassic World 14 cm te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Dinosaur Moose Toys Dino T-Rex Jurassic World 14 cm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 7,99 voor Dinosaur Moose Toys Dino T-Rex Jurassic World 14 cm is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 19,95 op 16-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 11,96. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Rood |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Nederlands |
Productinformatie
| Merk | Goo Jit Zu |
| Personage | Jurassic World |
| EAN | 0630996413043 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 38042 |
Character
| Personage | Jurassic World |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | 1x jurassic world dino |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2022 |
| Introductiemaand | April |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 99 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Regentesselaan 6, 7316 AC, Apeldoorn |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Dinosaurus |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Questions@bot-i.com |
| Fan Merchandise | Ja |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Rood |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | BOTI Europe B.V. |
| Personage van toepassing | Ja |
| Primaire Productiemaatschappij | Boti |
| Product breedte | 5.70 cm |
| Product hoogte | 16.50 cm |
| Product lengte | 24.50 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Dinosaurussen |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | +31 (0)555762426 |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (4) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 163 mm |
| Verpakking hoogte | 60 mm |
| Verpakking lengte | 245 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.24 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0630996413043 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Dinosaur Moose Toys Dino T-Rex Jurassic World 14 cm aankoopt