Dickie Transformers 4 Optimus Prime
- EAN: 4006333071010
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Dickie Transformers 4" Optimus Prime is gemaakt van hoogwaardig kunststof en maakt geen geluid. Het speelgoed werkt zonder batterijen en wordt geleverd door Simba Dickie Toys. Geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar, biedt dit speelfiguur uren speelplezier. De verpakking bevat 1 x Jada Transformers 4" Optimus Prime met een afmeting van 10 centimeter.
Dit fan merchandise is ideaal voor zowel jongens als meisjes, met een kleurrijk design. Het voldoet aan de CE-kwaliteitsnormen en is geschikt voor kinderen tot 7 jaar oud. Met een mix van multi-color en een compact formaat is dit speelgoed perfect voor creatieve avonturen.
De Optimus Prime is geen specifiek personage, maar spreekt tot de verbeelding van kinderen die van film en serie merchandise houden. Met een verpakkingsbreedte van 10 cm, hoogte van 4 cm en lengte van 15 cm is het gemakkelijk op te bergen of mee te nemen. Het gewicht van 0.01 kg zorgt ervoor dat het licht en draagbaar is.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Dickie Transformers 4 Optimus Prime kopen voor de prijs van € 20,34. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Dickie Transformers 4 Optimus Prime te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Dickie Transformers 4 Optimus Prime bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 18,99 voor Dickie Transformers 4 Optimus Prime is gemeten op 11-01-2025. De hoogste prijs was € 29,99 op 11-04-2025. Dat is een totaal verschil van € 11,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | Simba Dickie toys |
| Personage | Geen personage |
| EAN | 4006333071010 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 253111002 |
Character
| Personage | Geen personage |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | 1 x Jada Transformers 4" Optimus Prime. Afmeting: 10 centimeter. |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Nee |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 7 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Ja |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Multi colour |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Primaire Productiemaatschappij | - |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 10 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Verpakking breedte | 10 cm |
| Verpakking hoogte | 4 cm |
| Verpakking lengte | 15 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.01 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4006333071010 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Dickie Transformers 4 Optimus Prime aankoopt