Dickie Toys - Special Unit
- EAN: 4006333074370
- Categorie(n): Speelgoedvoertuigen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met de Dickie Toys Special Unit kunnen kinderen urenlang speelplezier beleven. Deze speelgoedauto is gemaakt van kunststof en werkt op batterijen. De auto is gedetailleerd en wordt geleverd met geluids- en verlichtingseffecten, waardoor het spelen nog leuker wordt. De auto is geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar en heeft een aanbevolen maximumleeftijd van 6 jaar. Met een schaal van 1:24 en een lengte van 15 cm is dit speelgoed perfect voor kinderen die van speelgoedvoertuigen houden. Daarnaast is de Special Unit voorzien van het kwaliteitslabel CE, wat staat voor veiligheid en conformiteit met de EU-voorschriften.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Dickie Toys - Special Unit kopen voor de prijs van € 39,75. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Dickie Toys - Special Unit te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Dickie Toys - Special Unit bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 29,99 voor Dickie Toys - Special Unit is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 39,75 op 20-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 9,76. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.13 kg |
Productinformatie
| Kleur | Speciale eenheid |
| Materiaal | Kunststof |
| Voedingstype | Batterij |
Technische specificaties
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 3 |
Productinformatie
| Merk | Dickie |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 203308388 |
| EAN | 4006333074370 |
| Automerk | Geen automerk |
| Kwaliteitslabel | CE |
Character
| Personage | Geen personage |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 3 |
| Accu/batterij code | R6 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Simba Dickie Group Gmbh |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Simba Dickie Group Gmbh |
| Geschikt voor racebaan | Nee |
| Maakt geluid | Ja |
| Mechanisch | Ja |
| Met verlichting | Ja |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Simba Dickie Group Gmbh |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 45.5 cm |
| Product gewicht | 858 g |
| Product hoogte | 23.5 cm |
| Product lengte | 15 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Schaal | 1:24 |
| Speelgoedthema | Stadsleven Ziekenhuis |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans Nederlands Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Simba Dickie Group Gmbh |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type speelgoedvoertuig | Ambulance |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 238 mm |
| Verpakking hoogte | 152 mm |
| Verpakking lengte | 464 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4006333074370 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Dickie Toys - Special Unit aankoopt