Dickie Toys Brandweerman Sam Speelset
- EAN: 4006333076701
- Categorie(n): Speelgoedvoertuigen
Prijs doorgegeven op : 01-04-2026 06:27:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Dickie Toys Brandweerman Sam speelset is onmisbaar voor kinderen vanaf 3 jaar die dol zijn op Brandweerman Sam en zijn avonturen in Pontypandy. De set bevat verschillende Brandweerman Sam-voertuigen met aanhangwagen, waaronder Jupiter met watertank, Venus 2.0 met Titan en Mercurius met Neptunus. Deze die-cast modellen op schaal 1:64 bieden urenlang speelplezier en stimuleren de fantasie van kinderen in de wereld van Brandweerman Sam. De voertuigen rollen freewheelend voort, wat zorgt voor nog meer interactief plezier.
Met de mogelijkheid om urenlang te spelen in de fantasiewereld van Pontypandy, kunnen kinderen hun heldhaftige Brandweerman Sam avonturen tot leven brengen. De set is beschikbaar in verschillende uitvoeringen en wordt geleverd op blisterkaart. Let op, de keuze van de uitvoering is een verrassing, maar elk voertuig staat garant voor spannende speelmomenten. Vul in het commentaarveld bij de betaalpagina jouw voorkeur in, hoewel deze niet gegarandeerd kan worden.
Deze speelset van Dickie Toys voldoet aan strenge kwaliteitsnormen en is geschikt voor kinderen van 3-5 jaar. Met de Brandweerman Sam-voertuigen met aanhangwagen kunnen kinderen en volwassenen zich verliezen in de wereld van fantasie en avontuur. De afmetingen van de voertuigen variëren van 5 tot 8 cm en bieden een realistische speelervaring.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Dreamland Toychamp
- Bij Dreamland kun je Dickie Toys Brandweerman Sam Speelset kopen voor de prijs van € 11,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Dickie Toys Brandweerman Sam Speelset te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Dickie Toys Brandweerman Sam Speelset bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 5,00 voor Dickie Toys Brandweerman Sam Speelset is gemeten op 13-10-2025. De hoogste prijs was € 31,51 op 28-11-2025. Dat is een totaal verschil van € 26,51. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.22 kg |
Productinformatie
| Kleur | Divers |
| Materiaal | Metaal |
Technische specificaties
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Dickie |
| MPN (Manufacturer Part Number) | e2wfe |
| EAN | 4006333076701 |
| Kwaliteitslabel | CE |
Character
| Personage | Brandweerman Sam |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Geschikt voor racebaan | Nee |
| Maakt geluid | Nee |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 7 cm |
| Product hoogte | 7 cm |
| Product lengte | 7 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Fantasy |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type speelgoedvoertuig | Brandweerwagen |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 22 cm |
| Verpakking hoogte | 22 cm |
| Verpakking lengte | 22 cm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4006333076701 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Dickie Toys Brandweerman Sam Speelset aankoopt