Dickie Toys Action Truck - Ophaalwagen - 26 cm - licht en geluid - Speelgoedvoertuig
- EAN: 4006333076176
- Categorie(n): Speelgoedvoertuigen
Prijs doorgegeven op : 18-02-2026 06:32:25 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Dickie Toys Action Truck is een stoere ophaalwagen van 26 cm groot met licht en geluid. Deze blauwe speelgoedvoertuig is gemaakt van kunststof en werkt zonder batterijen. Het merk Dickie staat garant voor kwaliteit en dit speelgoedvoertuig is geschikt voor kinderen van 3 tot 6 jaar. Met zijn mechanische functies en verlichting is dit speelgoed perfect voor kinderen die van bouwplaatsen en het stadsleven houden.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Conrad
- Bij Bol.com kun je Dickie Toys Action Truck - Ophaalwagen - 26 cm - licht en geluid - Speelgoedvoertuig kopen voor de prijs van € 20,33. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Dickie Toys Action Truck - Ophaalwagen - 26 cm - licht en geluid - Speelgoedvoertuig te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
- Op dit moment is Dickie Toys Action Truck - Ophaalwagen - 26 cm - licht en geluid - Speelgoedvoertuig in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Dickie Toys Action Truck - Ophaalwagen - 26 cm - licht en geluid - Speelgoedvoertuig bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 15,99 voor Dickie Toys Action Truck - Ophaalwagen - 26 cm - licht en geluid - Speelgoedvoertuig is gemeten op 29-05-2025. De hoogste prijs was € 27,00 op 12-04-2025. Dat is een totaal verschil van € 11,01. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.65 kg |
Productinformatie
| Kleur | Blauw |
| Materiaal | Kunststof |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
Technische specificaties
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Dickie |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 203745016 |
| EAN | 4006333076176 |
| Automerk | Mercedes-Benz |
| Kwaliteitslabel | CE |
Character
| Personage | Geen personage |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geschikt voor racebaan | Nee |
| Maakt geluid | Nee |
| Mechanisch | Ja |
| Met verlichting | Ja |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 34 cm |
| Product gewicht | 600 g |
| Product hoogte | 17 cm |
| Product lengte | 12 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Schaal | 26 cm |
| Speelgoedthema | Bouwplaats Stadsleven |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans Nederlands |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type speelgoedvoertuig | Takelwagen |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 176 mm |
| Verpakking hoogte | 125 mm |
| Verpakking lengte | 427 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4006333076176 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Dickie Toys Action Truck - Ophaalwagen - 26 cm - licht en geluid - Speelgoedvoertuig aankoopt