Deva Tarot Deck
- EAN: 9780880793483
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Deva Tarot Deck is een prachtig Engelstalig Tarot deck van Herta Drnes en Roberta Lanphere, uitgegeven door Piatnik in 1986 in Wenen. Het deck bestaat uit 93 kaarten en bevat een vijfde pak, genaamd de Triax, dat gebeurtenissen of invloeden op een hoger of zielsniveau vertegenwoordigt. De kaarten tonen fijn gedetailleerde schilderijen, omringd door een dikke grijzige rand en titels in meerdere talen. De kaarten zijn gemaakt in Oostenrijk door Piatnik, een bedrijf met een rijke cartografische geschiedenis die teruggaat tot 1882, en de kwaliteit van het drukwerk van het bedrijf is goed te zien op deze kaarten.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Deva Tarot Deck kopen voor de prijs van € 89,50. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Deva Tarot Deck te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Deva Tarot Deck bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 87,50 voor Deva Tarot Deck is gemeten op 22-11-2024. De hoogste prijs was € 89,50 op 17-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 2,00. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.40 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Speelkaarten |
| Taal spel | Engels |
| Verpakkingsinhoud | Tarotspel in de Engelse taal bestaande uit 93 kaarten |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Piatnik |
| EAN | 9780880793483 |
| Materiaal | Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Volwassenen |
| Jaar van uitgave | 1986 |
| Leerthema | Kaartspel |
| Maximaal aantal spelers | 2 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Model | Tarot kaartspel met 93 kaarten |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | License uitgave |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 95 mm |
| Verpakking hoogte | 60 mm |
| Verpakking lengte | 115 mm |
EAN
| EAN | 9780880793483 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Deva Tarot Deck aankoopt