Despicable Me 4 - Mini Fart Blaster - 8 scheetgeluiden
- EAN: 0630996592908
- Categorie(n): Speelgoedblaster
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 11:28:51 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met de Despicable Me 4 Mini Fart Blaster geniet je van 8 verschillende scheetgeluiden en veel plezier! Dit blauwe speelgoedblaster, gemaakt van kunststof door Moose Toys, vereist 2 AAA-batterijen om te werken. Met een verpakkingsgewicht van 0.20 kg is dit speelgoed geschikt voor kinderen vanaf 4 jaar, met een aanbevolen maximale leeftijd van 18 jaar. De Mini Fart Blaster heeft CE-markering, maakt geluid en heeft een handmatig afvuursysteem. Daarnaast is het voorzien van het personage van Despicable Me en heeft het een universele handleiding inbegrepen. Het wordt geleverd in een verpakking van 160 mm breed, 81 mm hoog en 201 mm lang, en werkt op batterijvoeding.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Dreamland Toychamp Fietsaccessoires Fietsweb
- Bij Dreamland kun je Despicable Me 4 - Mini Fart Blaster - 8 scheetgeluiden kopen voor de prijs van € 9,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Despicable Me 4 - Mini Fart Blaster - 8 scheetgeluiden te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Despicable Me 4 - Mini Fart Blaster - 8 scheetgeluiden bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,95 voor Despicable Me 4 - Mini Fart Blaster - 8 scheetgeluiden is gemeten op 27-04-2025. De hoogste prijs was € 14,99 op 30-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 5,04. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Blauw |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 2 |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.20 kg |
Productinformatie
| Merk | Moose Toys |
| MPN (Manufacturer Part Number) | MS59290 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| EAN | 0630996592908 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 18 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 2 |
| Accu/batterij code | 700036877 |
| Accu/batterij model | AAA |
| Accu/batterij technologie | Alkaline |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Maakt geluid | Ja |
| Met verlichting | Nee |
| Personage van toepassing | Ja |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type afvuursysteem | Handmatig |
| Type speelgoedblaster | Laser |
| Verpakking breedte | 160 mm |
| Verpakking hoogte | 81 mm |
| Verpakking lengte | 201 mm |
| Voedingstype | Batterij |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0630996592908 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Despicable Me 4 - Mini Fart Blaster - 8 scheetgeluiden aankoopt