Describe & Guess - International #1 2023 edition! - 30 Seconds time limit per 5 concepts / 1080 concepts in total (Nederlands + English + Français + Deutsch) - pocket size party game / card game - 4-12 players - Omschrijven & Raden
- EAN: 8720726961219
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 30-03-2026 05:52:56 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Dit hilarische pocketformaat (brievenbuspost zodat je er niet voor thuis hoeft te blijven) internationale (UK / FR / DE / NL) raadspel - een aanvulset / uitbreiding op de Nederlandse edities Omschrijven & Raden - International Edition #1 2023! (NL+UK+FR+DE) - 30 Seconden tijdlimiet per 5 begrippen - het merendeel van de in totaal 1080 begrippen in dit hilarische partyspel, zoals bijvoorbeeld 'Elon Musk', zijn overal hetzelfde en hoeven dus niet vertaald te worden, zodat slechts een klein deel van de begrippen meer dan 1 taal laat zien ... dus eindelijk kunnen Nederlandstalige, Engelstalige, Franstalige en Duitstalige spelers genieten van dit hilarische raadspel - pocketformaat (past door je brievenbus en wordt meestal de volgende werkdag geleverd!) partyspel / raadspel / kaartspel geschikt voor grote groepen (4-12 spelers) - een aanvulset / uitbreiding op de Nederlandse edities van het raadspel / partyspel 'Omschrijven & Raden' #1 & #2 & #3 & #4 (LET OP: een deel van de inhoud overlapt met de Nederlandse edities van 'Omschrijven & Raden' #1 & #2 & #3 & #4!) maar ook een spel op zich - bevat 55 kaarten (1 spelregelkaart en 54 kaarten met in totaal 1080 begrippen). LET OP: GEEN ZANDLOPER INBEGREPEN, dus gebruik een timer (op een telefoon). De Engelse regels zijn inbegrepen, maar de dezelfde regels in het Frans, Duits en Nederlands zijn te vinden via de QR-code op de verpakking.
In dit partyspel (voor 4-12 spelers vanaf 12 jaar) dat in elke zak past en ook via videogesprek gespeeld kan worden, strijden teams van 2 of meer spelers tegen elkaar! Eén teamlid beschrijft zoveel mogelijk van de 5 begrippen op een kaart binnen 30 seconden, terwijl de andere teamleden raden. Dit raadspel werkt eigenlijk precies hetzelfde als andere omschrijvings- & raadspellen. Maar er is een twist; hoe minder woorden er worden gebruikt om iets te beschrijven, des te meer punten er kunnen worden verdiend (een begrip beschrijven met 5 woorden = 1 punt / met 4 woorden = 2 punten / met 3 woorden = 3 punten / met 2 woorden = 4 punten en met 1 woord = zelfs 5 punten)! De vraag is natuurlijk of het wordt geraden... en het grappige is dat de beschrijvende speler moet aangeven met hoeveel woorden maximaal een begrip wordt beschreven voordat de begrippen zichtbaar zijn!
Door slim gebruik te maken van het materiaal bevat elke kaart 4x 5 begrippen. De 1080 begrippen (in het Engels, Frans, Duits en Nederlands) zijn zeer divers; bekende personen, plaatsen, tv-programma's, films, merken, alledaagse voorwerpen en andere veel voorkomende woorden. Door de tijdsdruk zul je de vreemdste woorden gebruiken. Plezier gegarandeerd. Het perfecte cadeau voor Sinterklaas, Kerst, in een kerstpakket, Oudjaarsavond of tijdens de Nieuwjaarsborrel! Veel plezier met het spelen van... Omschrijven & Raden - International Edition #1 2023! (NL+UK+FR+DE) - 30 Seconden tijdlimiet per 5 begrippen - de meeste van de in totaal 1080 begrippen in dit hilarische partyspel, zoals bijvoorbeeld 'Elon Musk', zijn overal hetzelfde en hoeven dus niet vertaald te worden en staan er bij slechts een klein gedeelte van de begrippen meer dan 1 taal... dus eindelijk kunnen Nederlandstalige, Engelstalige, Franstalige en Duitstalige spelers genieten van dit bekende raadspel!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spellenrijk
- Bij Bol.com kun je Describe & Guess - International #1 2023 edition! - 30 Seconds time limit per 5 concepts / 1080 concepts in total (Nederlands + English + Français + Deutsch) - pocket size party game / card game - 4-12 players - Omschrijven & Raden kopen voor de prijs van € 9,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Describe & Guess - International #1 2023 edition! - 30 Seconds time limit per 5 concepts / 1080 concepts in total (Nederlands + English + Français + Deutsch) - pocket size party game / card game - 4-12 players - Omschrijven & Raden te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 30 maart 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Describe & Guess - International #1 2023 edition! - 30 Seconds time limit per 5 concepts / 1080 concepts in total (Nederlands + English + Français + Deutsch) - pocket size party game / card game - 4-12 players - Omschrijven & Raden bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 7,95 voor Describe & Guess - International #1 2023 edition! - 30 Seconds time limit per 5 concepts / 1080 concepts in total (Nederlands + English + Français + Deutsch) - pocket size party game / card game - 4-12 players - Omschrijven & Raden is gemeten op 18-11-2025. De hoogste prijs was € 9,95 op 26-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 2,00. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.09 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 35 minuut |
| Spelsoort | Partyspel Trivia spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | Describe & Guess (Omschrijven & Raden) - International Edition #1 *** 2023 edition! *** - Card Game - Pocket size guessing game with a 30 seconds time limit per 5 concepts / 1080 concepts in total! - party game for large groups (4-12 players) - NL + UK + FR + DE so suitable for Dutch, English, French and German speaking players! - perfect gift - a supplement set / extension to the Dutch editions of guessing game / raadspel 'Omschrijven & Raden' #1 & #2 & #3 & #4 but also a game on its own - PLEASE NOTE: NO HOURGLASS INCLUDED so please use a timer (on a phone) - contains 55 cards; 1 rules card and 54 concepts cards with in total 1080 concepts due to the smart use of the material! The concepts are very diverse; famous people, places, TV shows, movies, brands, daily objects and other common words. |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Merkloos |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 2305 |
| EAN | 8720726961219 |
| Editie | Describe & Guess - International Edition #1 (NL+UK+FR+DE) *** 2023 edition! *** |
| Materiaal | Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2023 |
| Leerthema | Algemene kennis |
| Maximaal aantal spelers | 12 |
| Minimale aantal spelers | 4 |
| Model | Describe & Guess (Omschrijven & Raden) - International #1 *** 2023 edition! *** (Nederlands/English/Français/Deutsch) |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Reisspel Standaard editie Uitbreiding |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 64 mm |
| Verpakking hoogte | 17 mm |
| Verpakking lengte | 93 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8720726961219 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Describe & Guess - International #1 2023 edition! - 30 Seconds time limit per 5 concepts / 1080 concepts in total (Nederlands + English + Français + Deutsch) - pocket size party game / card game - 4-12 players - Omschrijven & Raden aankoopt