Depesche verjaardagsmuziekdoos 80 jaar met melodie en geldvakje.
- EAN: 4010070544089
- Categorie(n): Muziekinstrumenten
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 10:17:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Depesche verjaardagsmuziekdoos 80 jaar met melodie en geldvakje. kopen voor de prijs van € 18,39. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Depesche verjaardagsmuziekdoos 80 jaar met melodie en geldvakje. te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
- Op dit moment is Depesche verjaardagsmuziekdoos 80 jaar met melodie en geldvakje. in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Depesche verjaardagsmuziekdoos 80 jaar met melodie en geldvakje. bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 18,39 voor Depesche verjaardagsmuziekdoos 80 jaar met melodie en geldvakje. is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 18,39 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Depesche |
|---|
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Depesche |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij model | AA |
| Accu/batterij technologie | Alkaline |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Bijgeleverde accessoires | Zonder accessoires |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Multicolor |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Materiaal | Hout |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 11.20 cm |
| Product hoogte | 3.50 cm |
| Product lengte | 9.50 cm |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type instrument | Instrumentenset |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Verpakking breedte | 11.20 cm |
| Verpakking hoogte | 3.50 cm |
| Verpakking lengte | 9.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.07 kg |
| Verpakkingsinhoud | 1 stuk |
| Voedingstype | USB |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4010070544089 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Depesche verjaardagsmuziekdoos 80 jaar met melodie en geldvakje. aankoopt