Depesche verjaardagsmuziekdoos 50 jaar met geldvakje cadeau.
- EAN: 4010070544041
- Categorie(n): Muziekinstrumenten
Prijs doorgegeven op : 28-05-2026 05:52:14 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Maak de 50ste verjaardag onvergetelijk met de prachtige verjaardagsmuziekdoos van Depesche. Zodra je de doos opent, laat hij een vrolijke melodie horen die de feestelijke sfeer perfect aanvult. Dit cadeau is meer dan alleen een muziekdoos; het is een unieke manier om de jarige job te verrassen met een persoonlijk tintje.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Depesche verjaardagsmuziekdoos 50 jaar met geldvakje cadeau. kopen voor de prijs van € 17,53. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Depesche verjaardagsmuziekdoos 50 jaar met geldvakje cadeau. te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 28 mei 2026.
- Op dit moment is Depesche verjaardagsmuziekdoos 50 jaar met geldvakje cadeau. in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Depesche verjaardagsmuziekdoos 50 jaar met geldvakje cadeau. bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 17,53 voor Depesche verjaardagsmuziekdoos 50 jaar met geldvakje cadeau. is gemeten op 28-05-2026. De hoogste prijs was € 18,39 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,86. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Merk | Depesche |
|---|
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Depesche |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij model | AA |
| Accu/batterij technologie | Alkaline |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Multicolor |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Materiaal | Hout |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Product breedte | 11.20 cm |
| Product hoogte | 3.50 cm |
| Product lengte | 9.50 cm |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type instrument | Instrumentenset |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Verpakking breedte | 11.20 cm |
| Verpakking hoogte | 3.50 cm |
| Verpakking lengte | 9.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.07 kg |
| Verpakkingsinhoud | 1 stuk |
| Voedingstype | USB |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4010070544041 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Depesche verjaardagsmuziekdoos 50 jaar met geldvakje cadeau. aankoopt