Depesche verjaardagskaart speelgoed vrolijke verrassing cadeau.
- EAN: 4010070686505
- Categorie(n): Actiespellen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Depesche verjaardagskaart speelgoed vrolijke verrassing cadeau. kopen voor de prijs van € 28,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Depesche verjaardagskaart speelgoed vrolijke verrassing cadeau. te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Depesche verjaardagskaart speelgoed vrolijke verrassing cadeau. bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 28,00 voor Depesche verjaardagskaart speelgoed vrolijke verrassing cadeau. is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 28,00 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Depesche |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.05 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Abstract spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 1 stuk |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Depesche |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 3111793 |
| EAN | 4010070686505 |
| Materiaal | Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Depesche |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij model | AA |
| Accu/batterij technologie | Alkaline |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Maximaal aantal spelers | 6 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Verpakking breedte | 14.70 cm |
| Verpakking hoogte | 21.20 cm |
| Verpakking lengte | 1.00 cm |
| Voedingstype | USB |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4010070686505 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Depesche verjaardagskaart speelgoed vrolijke verrassing cadeau. aankoopt