Woef-wow! Laat je creativiteit de vrije loop met het TOPModel stickerboek Dress Me Up Doggy. Dit kleurrijke stickerboek is speciaal ontworpen voor jonge hondenliefhebbers en bevat maar liefst 24 pagina's met vrolijke kleurplaten. Kinderen kunnen hun fantasie de ruimte geven en hun favoriete blaffende viervoeters in stijl aankleden!
Het stickerboek omvat 11 vellen vol met unieke stickers, waarmee kinderen hun kunstwerken kunnen personaliseren. Met de handige spiraalrug ligt het boek plat open, waardoor tekenen en plakken nog gemakkelijker wordt. Dit maakt het de perfecte activiteit voor op school of thuis.
Met afmetingen van 17 cm breed, 18 cm lang en slechts 1 cm hoog is dit stickerboek gemakkelijk mee te nemen. Weighing in at slechts 0.137 kg, het past perfect in een schooltas of rugzak. Dit product is geschikt voor kinderen van 6 jaar en ouder en biedt urenlang plezier.
De TOPModel stickerboek Dress Me Up Doggy is geproduceerd door het gerenommeerde merk Depesche. Dit product heeft geen specifiek personage en richt zich op een doelgroep van meisjes die dol zijn op dieren. Dit stickerboek stimuleert de creativiteit en geeft jonge kunstenaars de kans om hun liefde voor honden uit te drukken.
Geef je kind een cadeau dat hun liefde voor dieren en creativiteit aanmoedigt. Het TOPModel stickerboek Dress Me Up Doggy is een geweldige keuze voor elke jonge creatieveling en biedt een spannende manier om plezier te hebben met kunst en dromen over schattige huisdieren.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Dreamland
- Bij Dreamland kun je Depesche - TOPModel Dress Me Up stickerboek - DOGGY kopen voor de prijs van € 5,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Depesche - TOPModel Dress Me Up stickerboek - DOGGY te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Depesche - TOPModel Dress Me Up stickerboek - DOGGY bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 5,95 voor Depesche - TOPModel Dress Me Up stickerboek - DOGGY is gemeten op 14-10-2025. De hoogste prijs was € 12,98 op 16-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 7,03. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Merk | Depesche |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.137 kg |
Productinformatie
| Personage | Geen personage |
Productinformatie
| EAN | 4010070677480 |
| Merk | Depesche |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Geslacht | Meisjes |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 17 cm |
| Product hoogte | 1 cm |
| Product lengte | 18 cm |
| Verpakking breedte | 0 mm |
| Verpakking hoogte | 0 mm |
| Verpakking lengte | 0 mm |
EAN
| EAN | 4010070677480 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Depesche - TOPModel Dress Me Up stickerboek - DOGGY aankoopt