Depesche spel Dein wahres Alter is toch totaal niet belangrijk - grappig kaartspel.
- EAN: 4010070604950
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Depesche spel Dein wahres Alter is toch totaal niet belangrijk - grappig kaartspel. kopen voor de prijs van € 18,98. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Depesche spel Dein wahres Alter is toch totaal niet belangrijk - grappig kaartspel. te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
- Op dit moment is Depesche spel Dein wahres Alter is toch totaal niet belangrijk - grappig kaartspel. in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Depesche spel Dein wahres Alter is toch totaal niet belangrijk - grappig kaartspel. bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,10 voor Depesche spel Dein wahres Alter is toch totaal niet belangrijk - grappig kaartspel. is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 19,10 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Depesche |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.06 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Abstract spel |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Depesche |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 0011694 |
| EAN | 4010070604950 |
| Materiaal | Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Depesche |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij model | AA |
| Accu/batterij technologie | Alkaline |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Maximaal aantal spelers | 6 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Model | Overig |
| Speleditie | Standaard editie |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Verpakking breedte | 17.00 cm |
| Verpakking hoogte | 17.50 cm |
| Verpakking lengte | 1.30 cm |
| Voedingstype | USB |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4010070604950 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Depesche spel Dein wahres Alter is toch totaal niet belangrijk - grappig kaartspel. aankoopt