Maak kennis met de prachtige knuffel vos Foxie van Depesche - SNUKIS. Deze schattige vos heeft een super zachte vacht in een charmante oudroze en witte kleur, waardoor hij perfect is om mee te knuffelen. De donkere glitter knoopogen stralen vriendelijkheid en speelsheid uit, terwijl de schattige sjaal met sterren en een geborduurde naam het geheel een unieke uitstraling geeft. Foxie is niet alleen een vrienden voor het leven, maar ook een perfecte accessoire voor elk kinderkamer.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Depesche - SNUKIS knuffel vos - 18 cm kopen voor de prijs van € 22,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Depesche - SNUKIS knuffel vos - 18 cm te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Depesche - SNUKIS knuffel vos - 18 cm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 11,00 voor Depesche - SNUKIS knuffel vos - 18 cm is gemeten op 09-08-2025. De hoogste prijs was € 23,00 op 13-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 12,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Depesche |
|---|
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Interactief | Nee |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Roze |
| Knuffelthema | Vos |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Materiaal | Pluche |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 14 cm |
| Product hoogte | 18 cm |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Verpakking breedte | 0 mm |
| Verpakking hoogte | 0 mm |
| Verpakking lengte | 0 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.12 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4010070698577 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Depesche - SNUKIS knuffel vos - 18 cm aankoopt