Maak kennis met de schattige Depesche SNUKIS knuffel alpaca Lolly! Deze alpaca is niet alleen een prachtig knuffelvriendje, maar ook een echt blikvanger met haar zachte paarse vacht en glitterende ogen. Lolly is perfect om mee te knuffelen en zeker een aanwinst voor elke kinderkamer.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Depesche - SNUKIS knuffel alpaca Lolly - 21 cm kopen voor de prijs van € 19,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Depesche - SNUKIS knuffel alpaca Lolly - 21 cm te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Depesche - SNUKIS knuffel alpaca Lolly - 21 cm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 13,20 voor Depesche - SNUKIS knuffel alpaca Lolly - 21 cm is gemeten op 11-07-2025. De hoogste prijs was € 31,59 op 27-01-2026. Dat is een totaal verschil van € 18,39. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Depesche |
|---|
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| App werkt op besturingssyteem | Anders, zie productinformatie |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Interactief | Nee |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Paars |
| Knuffelfunctie | Niet van toepassing |
| Knuffelthema | Alpaca |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Materiaal | Pluche |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 20 cm |
| Product hoogte | 21 cm |
| Verpakking breedte | 216 mm |
| Verpakking hoogte | 105 mm |
| Verpakking lengte | 254 mm |
| Verpakkingsgewicht | 191 g |
| Wasbaar | Nee |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4010070372507 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Depesche - SNUKIS knuffel alpaca Lolly - 21 cm aankoopt