- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Coolshop
- Bij Coolshop kun je Depesche - Princess Mimi knuffel konijn - 20 cm kopen voor de prijs van € 12,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Depesche - Princess Mimi knuffel konijn - 20 cm te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Depesche - Princess Mimi knuffel konijn - 20 cm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 12,95 voor Depesche - Princess Mimi knuffel konijn - 20 cm is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 12,95 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Depesche |
|---|
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Depesche Germany – Vierlander Str. 14 – 21502 Geesthacht – Duitsland |
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Interactief | Nee |
| Kleur | Lichtroze Beige Roze Grijs |
| Knuffelfunctie | Niet van toepassing |
| Knuffelthema | Konijn |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Materiaal | Pluche |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 10 cm |
| Product hoogte | 20 cm |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Verpakking breedte | 0 mm |
| Verpakking hoogte | 0 mm |
| Verpakking lengte | 0 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.063 kg |
EAN
| EAN | 4010070725211 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Depesche - Princess Mimi knuffel konijn - 20 cm aankoopt