Depesche armband zilver vriendschap cadeau voor meisjes.
- EAN: 4010070718435
- Categorie(n): Muziekdoosjes
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Depesche armband zilver vriendschap cadeau voor meisjes. kopen voor de prijs van € 31,32. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Depesche armband zilver vriendschap cadeau voor meisjes. te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Depesche armband zilver vriendschap cadeau voor meisjes. bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 31,32 voor Depesche armband zilver vriendschap cadeau voor meisjes. is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 31,32 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Depesche |
|---|
Productinformatie
| Product hoogte | 11 cm |
| Product lengte | 1.20 cm |
| Product breedte | 9 cm |
| Kleur | Multicolor |
| Voedingstype | USB |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij model | AA |
| Accu/batterij technologie | Alkaline |
| Verpakkingsinhoud | 1 stuk |
| Verpakking hoogte | 11 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.02 kg |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Depesche |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Verpakking breedte | 9.00 cm |
| Verpakking lengte | 1.20 cm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4010070718435 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Depesche armband zilver vriendschap cadeau voor meisjes. aankoopt