Défis (FR)
- EAN: 6416739404196
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Défis is het ideale spel voor alle spelavonden. Dit nieuwe en hilarische familiespel daagt spelers uit om verschillende missies uit te voeren, terwijl de andere spelers wedden op hun kans op succes of falen. Als ze correct raden, verdubbelen ze hun inzet. Als je slaagt, win je ook! Interactief en vermakelijk, Dit spel is populair bij zowel kinderen als volwassenen.
Inhoud van het spel:
- Plateau de jeu
- 300 cartes (144 cartes Action, 144 cartes Réflexion, 12 cartes Pari)
- 200 billets de jeu
- 3 sabliers
- 6 pions
- 1 dé
- bloc-notes
- régles du jeu
Met een speeltijd van 45 minuten is Défis een partyspel met Franstalige spelregels en instructies. Het spel is geschikt voor zowel kinderen als volwassenen en wordt geleverd in een verpakking van 1.11 kg. Het merk van het spel is Tactic en het MPN (Manufacturer Part Number) is 40419. De EAN-code is 6416739404196 en het spel is gemaakt van karton en kunststof. Défis heeft een aanbevolen minimumleeftijd van 8 jaar en een aanbevolen maximumleeftijd van 99 jaar.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Défis (FR) kopen voor de prijs van € 19,50. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Défis (FR) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Défis (FR) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 10,61 voor Défis (FR) is gemeten op 24-09-2025. De hoogste prijs was € 26,99 op 13-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 16,38. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Merk | Tactic |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.11 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 45 minuut |
| Spelsoort | Partyspel |
| Taal spel | Frans |
| Taal handleiding | Frans |
| Verpakkingsinhoud | - Plateau de jeu - 300 cartes (144 cartes Action, 144 cartes Réflexion, 12 cartes Pari) - 200 billets de jeu - 3 sabliers - 6 pions - 1 dé - bloc-notes - régles du jeu |
Productinformatie
| Merk | Tactic |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 40419 |
| EAN | 6416739404196 |
| Materiaal | Karton Kunststof |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2018 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maximaal aantal spelers | 6 |
| Minimale aantal spelers | 3 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 252 mm |
| Verpakking hoogte | 65 mm |
| Verpakking lengte | 253 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 6416739404196 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Défis (FR) aankoopt