De Weerwolven Van Wakkerdam Best Of - basisspel - Kaartspel
- EAN: 3558380106418
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 06:29:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Weerwolven Van Wakkerdam Best Of is een spannende en uitdagende variant van het klassieke Weerwolven Van Wakkerdam spel. Dit is de perfecte keuze voor spelers die op zoek zijn naar een nieuwe ervaring met het spel, of voor spelers die hun collectie willen uitbreiden met de beste varianten van het spel. Het spel bevat alle bekende elementen van het klassieke spel, zoals het dorp, de weerwolven, en de verschillende rollen die elke speler kan aannemen. Maar De Weerwolven Van Wakkerdam Best Of bevat ook nieuwe rollen en kaarten, waardoor het spel nog uitdagender wordt. De Weerwolven Van Wakkerdam Best Of is geschikt voor 8 tot 18 spelers, en het is perfect voor een avondje gezelligheid met vrienden of familie. Of je nu een doorgewinterde speler bent of nog nooit eerder het spel hebt gespeeld, met De Weerwolven Van Wakkerdam Best Of beleef je gegarandeerd veel plezier en spanning.
Deze Best Of van De Weerwolven van Wakkerdam bevat een selectie van de allerbeste karakters die ooit gecreëerd zijn. Deze luxe versie bevat karaktertegels in plaats van kaarten, en een speciale Burgemeesterspenning met koord. Inhoud: 28 karaktertegels en 1 Burgemeesterspenning en 1 spelhandleiding.
Opnieuw is het pittoreske dorp Wakkerdam ten prooi gevallen aan de Weerwolven... Deze Best Of van De Weerwolven van Wakkerdam bevat een selectie van de allerbeste karakters die ooit gecreëerd zijn. Deze luxe versie bevat karaktertegels in plaats van kaarten, en een speciale Burgemeesterspenning met koord.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Top1Toys Massamarkt Spellenrijk Dreamland Intertoys Spelhuis Toychamp Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Top1Toys kun je De Weerwolven Van Wakkerdam Best Of - basisspel - Kaartspel kopen voor de prijs van € 17,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om De Weerwolven Van Wakkerdam Best Of - basisspel - Kaartspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat De Weerwolven Van Wakkerdam Best Of - basisspel - Kaartspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 13,49 voor De Weerwolven Van Wakkerdam Best Of - basisspel - Kaartspel is gemeten op 25-03-2025. De hoogste prijs was € 17,99 op 01-02-2026. Dat is een totaal verschil van € 4,50. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.55 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 40 minuut |
| Spelsoort | Rollenspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Zygomatic Board Game Studio |
| MPN (Manufacturer Part Number) | WEE07 |
| EAN | 3558380106418 |
| Editie | Weerwolvenpakket 28 spelers |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | Januari |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Leerthema | Algemene kennis |
| Maximaal aantal spelers | 18 |
| Minimale aantal spelers | 8 |
| Model | Luxe uitgave Best Of |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Uitbreiding Reisspel |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 134 mm |
| Verpakking hoogte | 51 mm |
| Verpakking lengte | 135 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 3558380106418 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je De Weerwolven Van Wakkerdam Best Of - basisspel - Kaartspel aankoopt