De Weerwolven van Wakkerdam - basisspel - Kaartspel
- EAN: 3558380106463
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 02-04-2026 06:26:25 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Weerwolven van Wakkerdam is een spannend partyspel voor grote groepen waarin vreedzame burgers tegen weerwolven strijden. De spelers moeten proberen de weerwolven te ontmaskeren, maar het is onduidelijk wie ze zijn. Iedere speler krijgt een rol toebedeeld, zoals gewone burgers, weerwolven, heksen, jagers of onschuldige meisjes. Tijdens het spel worden 's nachts acties uitgevoerd door de karakters en overdag moeten de burgers proberen de weerwolven te ontmaskeren en te elimineren. Het spel zit vol met mysterie en spanning en is ideaal voor feestjes, kampeerevenementen en andere bijeenkomsten.
Het basisspel van De Weerwolven van Wakkerdam bevat 24 karakterkaarten en is geschikt voor 8-18 spelers. Kruip in de huid van verschillende karakters zoals gewone burgers, weerwolven, ziener en jager. Pas op voor de burgemeester, die een extra stem heeft tijdens het spel. Welk karakter weet het langst te overleven en het spel te winnen?
Met een speelduur van 40 minuten is De Weerwolven van Wakkerdam perfect voor een gezelschap van 11-15 personen. Het spel is ontworpen voor rollenspel en bevat Nederlandse spelkaarten. De verpakking bevat 24 karakterkaarten van gereviseerde kwaliteit en een spelhandleiding, zodat je direct aan de slag kunt. Ga de strijd aan en ontdek wie de echte weerwolven zijn in het dorp Wakkerdam!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Top1Toys Massamarkt Wehkamp Spellenrijk Dreamland Intertoys Spelhuis Toychamp Fietsaccessoires Fietsweb
- Bij Massamarkt kun je De Weerwolven van Wakkerdam - basisspel - Kaartspel kopen voor de prijs van € 9,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om De Weerwolven van Wakkerdam - basisspel - Kaartspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 2 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat De Weerwolven van Wakkerdam - basisspel - Kaartspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 8,00 voor De Weerwolven van Wakkerdam - basisspel - Kaartspel is gemeten op 28-12-2024. De hoogste prijs was € 11,99 op 30-10-2025. Dat is een totaal verschil van € 3,99. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.12 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 40 minuut |
| Spelsoort | Rollenspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | - |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Zygomatic Board Game Studio |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 999-WEE01 |
| EAN | 3558380106463 |
| Editie | Basisspel |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | Januari |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2023 |
| Leerthema | Algemene kennis |
| Maximaal aantal spelers | 18 |
| Minimale aantal spelers | 8 |
| Model | Basisspel |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 98 mm |
| Verpakking hoogte | 23 mm |
| Verpakking lengte | 124 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 3558380106463 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je De Weerwolven van Wakkerdam - basisspel - Kaartspel aankoopt