De smurfen - ski smurf - nr.40205 - Wintersport smurf - Speelfiguur - Schleich
- EAN: 4005086402058
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je De smurfen - ski smurf - nr.40205 - Wintersport smurf - Speelfiguur - Schleich kopen voor de prijs van € 13,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om De smurfen - ski smurf - nr.40205 - Wintersport smurf - Speelfiguur - Schleich te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat De smurfen - ski smurf - nr.40205 - Wintersport smurf - Speelfiguur - Schleich bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 13,00 voor De smurfen - ski smurf - nr.40205 - Wintersport smurf - Speelfiguur - Schleich is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 13,00 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Schleich |
|---|
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Geen taal |
Productinformatie
| Merk | Schleich |
| Personage | De Smurfen |
| EAN | 4005086402058 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 40205 |
Character
| Personage | De Smurfen |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 99 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Kinderen |
| Fan Merchandise | Ja |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | multi |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Ja |
| Primaire Productiemaatschappij | 0 |
| Product breedte | 4 cm |
| Product hoogte | 6 cm |
| Product lengte | 6 cm |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Verpakking breedte | 4 mm |
| Verpakking hoogte | 6 mm |
| Verpakking lengte | 6 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.04 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4005086402058 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je De smurfen - ski smurf - nr.40205 - Wintersport smurf - Speelfiguur - Schleich aankoopt