De Legenden van Andor: Donkere Helden 5/6 Uitbreiding Bordspel
- EAN: 8719214423735
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:28:34 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Uitbreiding op deel III van De Legenden van Andor. Deze bevat 4 nieuwe helden, waarmee de spelers met z'n vijven of zessen de legenden uit het laatste deel van de Andor-serie kunnen spelen. Maar je kunt de nieuwe helden natuurlijk ook met minder spelers gebruiken!
Speel De Legenden van Andor: De Laatste Hoop nu ook met 5 of 6 spelers. Bevat 4 nieuwe heldentableaus. Ook te gebruiken bij 4 of minder spelers.
Deze uitbreiding biedt de mogelijkheid om met meer spelers de spannende avonturen van De Legenden van Andor te beleven. Met 4 nieuwe helden en extra spelcomponenten wordt het spel nog uitdagender. De verpakkingsinhoud omvat onder andere 35 legendekaarten, 9 heldenspeelstukken, 1 bottengolem, en diverse andere benodigdheden voor het spel.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Spelhuis
- Bij Spelhuis kun je De Legenden van Andor: Donkere Helden 5/6 Uitbreiding Bordspel kopen voor de prijs van € 23,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om De Legenden van Andor: Donkere Helden 5/6 Uitbreiding Bordspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat De Legenden van Andor: Donkere Helden 5/6 Uitbreiding Bordspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 22,95 voor De Legenden van Andor: Donkere Helden 5/6 Uitbreiding Bordspel is gemeten op 27-11-2024. De hoogste prijs was € 23,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 1,04. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | 999 Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.66 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 60 minuut |
| Spelsoort | Coöperatief spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | Inhoud: 35 legendekaarten 9 heldenspeelstukken 1 bottengolem 1 Merrik, 1 Marun 2 zwarte herauten 4 heldenwapens 6 sporne-fiches 1 armband 1 golemsymbool 6 appelnoten 2 speciale tableaus voor de variant “Merriks kaart” 14 dobbelstenen (3 rode, 3 beige, 2 bruine,5 blauwe, 1 grote zwarte) 8 markeerschijven in de kleuren van de helden (2 rode, 2 beige, 2 bruine, 2 blauwe) 4 markeerstenen (1 rode, 1 beige, 1 bruine, 1 blauwe) 14 kunststof voetjes (2 rode, 2 beige,3 bruine, 2 blauwe, 2 zwarte, 3 grijze) 4 heldentableaus 1 zonsopgansfiche 4 zwarte markeerschijven de spelregels |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | 999 Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 999-LVA07 |
| EAN | 8719214423735 |
| Editie | Donkere Helden 5/6 Uitbreiding |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2017 |
| Introductiemaand | Juli |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Jaar van uitgave | 2017 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Leerthema | Bordspel |
| Maximaal aantal spelers | 6 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Uitbreiding |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 153 mm |
| Verpakking hoogte | 48 mm |
| Verpakking lengte | 297 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8719214423735 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je De Legenden van Andor: Donkere Helden 5/6 Uitbreiding Bordspel aankoopt