De Laatste Gulden 2001 FDC
- EAN: 7423625375354
- Categorie(n): Verzamelmappen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Herinner de gloriedagen van de Nederlandse Gulden met De Laatste Gulden 2001 FDC. Deze speciale uitgave, met het ontwerp van Tim van Melis, Michael Raedecker en Geerten Verheus, markeert het afscheid van de Nederlandse Gulden in stijl. De munt, gemaakt van nikkel en met een gewicht van 6 gram, wordt gepresenteerd in Fleur de Coin-kwaliteit in een blisterverpakking. Met een diameter van 25 milimeter, is deze munt een waardevolle toevoeging aan elke verzameling. Zowel de verpakking als de munt kunnen enige tekenen van veroudering vertonen, wat bijdraagt aan het historische karakter van deze herdenkingsmunt.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je De Laatste Gulden 2001 FDC kopen voor de prijs van € 9,49. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om De Laatste Gulden 2001 FDC te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat De Laatste Gulden 2001 FDC bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 5,75 voor De Laatste Gulden 2001 FDC is gemeten op 25-10-2025. De hoogste prijs was € 9,49 op 07-02-2026. Dat is een totaal verschil van € 3,74. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Kleur | Blauw |
|---|
Productinformatie
| Aantal vakken | 1 |
| Kleur | Blauw Grijs Wit |
| Materiaal | Nikkel Karton |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Personage van toepassing | Nee |
| Verpakking breedte | 15.20 cm |
| Verpakking hoogte | 0.20 cm |
| Verpakking lengte | 11.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 30 g |
| Verpakkingsinhoud | Nederland 1 Guldenmunt 2001 - Zwaaiend leeuwtje met vlag. Uitgegeven ter herdenking aan de afscheid van de Nederlandse Gulden in 2001. |
EAN
| EAN | 7423625375354 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je De Laatste Gulden 2001 FDC aankoopt