De Kolonisten van Catan: Het Kaartspel Ridders & Kooplieden
- EAN: 8717249191339
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De kolonisten van Catan floreren en evolueren naar nieuwe hoogten! De wetenschap bloeit, goud stroomt, eerlijke handelaren, stoere ridders en schimmige types zoeken hun geluk. Kunnen de heersers de vele conflicten aan? De themaset Ridders & Kooplieden is bedoeld voor ervaren Kolonisten van Catan-kaartspelers die verlangen naar nieuwe avonturen.
Met een gewicht van slechts 0.11 kg is het gemakkelijk mee te nemen. De speelduur van dit denkspel, geluksspel en strategische spel is 60 minuten. Het spel is geschikt voor zowel kinderen als volwassenen en heeft een aanbevolen minimumleeftijd van 12 jaar en een maximumleeftijd van 99 jaar.
Het merk achter dit kaartspel is 999 Games met een EAN van 8717249191339. Het vereist geen internetverbinding of app voor volledig gebruik. De verpakking heeft een breedte van 182 mm, een hoogte van 24 mm en een lengte van 202 mm. Daarnaast is het spel uitbreiding van de originele versie.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je De Kolonisten van Catan: Het Kaartspel Ridders & Kooplieden kopen voor de prijs van € 89,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om De Kolonisten van Catan: Het Kaartspel Ridders & Kooplieden te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat De Kolonisten van Catan: Het Kaartspel Ridders & Kooplieden bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 89,00 voor De Kolonisten van Catan: Het Kaartspel Ridders & Kooplieden is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 89,00 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Merk | 999 Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.11 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 60 minuut |
| Spelsoort | Denkspel Geluksspel Strategisch spel |
Productinformatie
| Merk | 999 Games |
| EAN | 8717249191339 |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Maximaal aantal spelers | 2 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Uitbreiding |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 182 mm |
| Verpakking hoogte | 24 mm |
| Verpakking lengte | 202 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8717249191339 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je De Kolonisten van Catan: Het Kaartspel Ridders & Kooplieden aankoopt