De Kolonisten van Catan: De Wereldwonderen
- EAN: 8717249191575
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Kolonisten van Catan: De Wereldwonderen is een uitbreidingsspel van 999 Games. Het spel heeft een speelduur van 90 minuten en is geschikt voor zowel kinderen als volwassenen. Met dit strategische denk- en geluksspel kunnen spelers hun tactische vaardigheden testen. De verpakking bevat een nieuw, ongespeeld spel waarbij alleen de fabrieksfolie ontbreekt.
Het spel vereist geen batterijen en kan volledig zelfstandig worden gespeeld zonder verbinding met internet of het gebruik van een app. De aanbevolen minimumleeftijd is 12 jaar en de maximale leeftijd is 99 jaar. Het materiaal van het spel is karton en de instructies zijn beschikbaar in het Nederlands. De verpakkingsafmetingen zijn 147 mm bij 45 mm bij 297 mm.
Met De Kolonisten van Catan: De Wereldwonderen kunnen 3 tot 4 spelers genieten van een spannend en strategisch spel. Het spel is ideaal voor gezinnen, vriendengroepen en elke speler die houdt van strategische bordspellen. Het CE-kwaliteitslabel garandeert dat het spel voldoet aan alle Europese normen voor veiligheid en kwaliteit.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je De Kolonisten van Catan: De Wereldwonderen kopen voor de prijs van € 23,74. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om De Kolonisten van Catan: De Wereldwonderen te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
- Op dit moment is De Kolonisten van Catan: De Wereldwonderen in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat De Kolonisten van Catan: De Wereldwonderen bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 23,58 voor De Kolonisten van Catan: De Wereldwonderen is gemeten op 21-03-2026. De hoogste prijs was € 43,95 op 23-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 20,37. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | 999 Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.21 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 90 minuut |
| Spelsoort | Denkspel Geluksspel Strategisch spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | Nieuw niet gespeeld spel. Alleen de fabrieksfolie ontbreekt. |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | 999 Games |
| EAN | 8717249191575 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 3 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Uitbreiding |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 147 mm |
| Verpakking hoogte | 45 mm |
| Verpakking lengte | 297 mm |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8717249191575 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je De Kolonisten van Catan: De Wereldwonderen aankoopt