De Kolonisten van Catan: De Diamanten
- EAN: 8717249191582
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 05-04-2026 05:52:55 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Tussen de grote eilanden van Catan bevinden zich vier kleine, door inboorlingen bewoonde, eilandjes. De bewoners van Catan komen er snel achter, dat deze rijk aan diamanten zijn. Om de diamanten te bemachtigen, moeten de kolonisten met de inboorlingen handelen. Daartoe bouwen ze scheepsroutes, die hun dorpen op de grote eilanden met de dorpen op de kleine eilanden verbinden. Wie verzamelt de meeste diamanten en keert steenrijk naar Catan terug?
De Kolonisten van Catan: De Diamanten is een uitbreiding op het basisspel De Kolonisten van Catan en de uitbreidingsset De Zeevaarders. Dit denkspel, geluksspel en strategisch spel heeft een speelduur van 90 minuten. De taal van zowel het spel als de handleiding is Nederlands. Het spel is geschikt voor kinderen en volwassenen vanaf 12 jaar. Met een maximum van 4 spelers en een minimum van 3 spelers, belooft De Kolonisten van Catan: De Diamanten urenlang speelplezier.
Het merk van dit spel is 999 Games en het materiaal waarvan het gemaakt is, is karton. Met een verpakkingsgewicht van 0.28 kg en verpakkingsafmetingen van 290 mm x 40 mm x 150 mm, biedt De Kolonisten van Catan: De Diamanten een compact en lichtgewicht spel dat gemakkelijk overal mee naartoe kan worden genomen. Bovendien vereist dit spel geen batterijen en kan het zonder internetverbinding worden gespeeld.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je De Kolonisten van Catan: De Diamanten kopen voor de prijs van € 30,98. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om De Kolonisten van Catan: De Diamanten te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
- Op dit moment is De Kolonisten van Catan: De Diamanten in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat De Kolonisten van Catan: De Diamanten bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 30,98 voor De Kolonisten van Catan: De Diamanten is gemeten op 26-03-2026. De hoogste prijs was € 74,95 op 23-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 43,97. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | 999 Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.28 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 90 minuut |
| Spelsoort | Denkspel Geluksspel Strategisch spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | 999 Games |
| EAN | 8717249191582 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 3 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Uitbreiding |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 290 mm |
| Verpakking hoogte | 40 mm |
| Verpakking lengte | 150 mm |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
EAN
| EAN | 8717249191582 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je De Kolonisten van Catan: De Diamanten aankoopt