De Fabeltjeskrant Dierentroef
- EAN: 8715659002320
- Categorie(n): Kaartspellen
'De Fabeltjeskrant Dieren Troef' daagt spelers uit om elkaar te overtreffen met hun favoriete Fabeltjeskrant-dieren! Dit programma is bekroond tot 'Beste Nederlandse Kinderprogramma Aller Tijden' in 2005.
Met een verpakkingsgewicht van 0.22 kg kan dit denkspel gespeeld worden in slechts 10 minuten. Het is geschikt voor kinderen van 3 tot 7 jaar en is een License uitgave van het merk Nova Carta.
De Fabeltjeskrant Dieren Troef vereist geen verbinding met internet of het gebruik van een app voor de volledige functionaliteit. Het is ontworpen voor jongens en meisjes en kan gespeeld worden door 2 tot 4 spelers. De verpakking heeft een breedte van 108 mm, hoogte van 27 mm en lengte van 153 mm.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat De Fabeltjeskrant Dierentroef bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 21,90 voor De Fabeltjeskrant Dierentroef is gemeten op 16-02-2025. De hoogste prijs was € 22,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 1,09. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.22 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 10 minuut |
| Spelsoort | Denkspel |
Productinformatie
| Merk | Nova Carta |
| EAN | 8715659002320 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 7 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | License uitgave |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 108 mm |
| Verpakking hoogte | 27 mm |
| Verpakking lengte | 153 mm |
EAN
| EAN | 8715659002320 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je De Fabeltjeskrant Dierentroef aankoopt