De Ballon 10 minuutjes - Meetkunde
- EAN: 9789463079693
- Categorie(n): Educatieve Spellen
Prijs doorgegeven op : 05-04-2026 05:52:55 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met De Ballon 10 minuutjes - Meetkunde kunnen kinderen op een leuke en educatieve manier oefenen met meetkunde, maten en gewichten. Dit educatieve spel van het merk De Ballon is geschikt voor zowel jongens als meisjes vanaf 3 jaar oud. Het is een zelfstandig spel dat geen app vereist voor volledige functionaliteit.
De afmetingen van het product zijn 20 cm breed, 0.60 cm hoog en 27 cm lang. De verpakking weegt 0.20 kg en heeft een breedte van 200 mm, hoogte van 7 mm en lengte van 273 mm. De standaard editie van dit spel bevat geen geluidselement en is ontworpen voor één speler.
Let op: dit spel bevat veiligheidswaarschuwingen en is niet geschikt voor kinderen onder de 12 jaar. Het wordt aanbevolen om het spel onder toezicht van volwassenen te gebruiken. De CE-markering is niet van toepassing op dit product. Voor meer informatie over de verantwoordelijke economische operator in de EU kunt u contact opnemen met de betreffende partij.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je De Ballon 10 minuutjes - Meetkunde kopen voor de prijs van € 9,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om De Ballon 10 minuutjes - Meetkunde te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat De Ballon 10 minuutjes - Meetkunde bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,99 voor De Ballon 10 minuutjes - Meetkunde is gemeten op 05-02-2025. De hoogste prijs was € 10,25 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,26. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.20 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Educatief spel |
| Taal handleiding | Nederlands |
Productinformatie
| Merk | De Ballon |
| EAN | 9789463079693 |
| Editie | 1 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Maakt geluid | Nee |
| Maximaal aantal spelers | 1 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 20 cm |
| Product hoogte | 0.60 cm |
| Product lengte | 27 cm |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 200 mm |
| Verpakking hoogte | 7 mm |
| Verpakking lengte | 273 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 9789463079693 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je De Ballon 10 minuutjes - Meetkunde aankoopt