Daxu
- EAN: 8718026301637
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Winkelier zijn in een klein dorpje is een kwestie van de juiste balans vinden. Het doel is om de concurrentie nooit helemaal uit het veld te slaan. Sterker nog, dat erg slecht zijn voor je reputatie. Weet wanneer je moet samenwerken en wanneer je meedogenloos moet zijn...en jij zult de beste winkelier zijn!
Daxu is een strategisch spel met een speeltijd van 30 minuten, ideaal voor volwassenen vanaf 10 jaar. Het spel is in het Nederlands, inclusief Nederlandstalige handleiding. In de verpakking vind je 1 speelbord, 54 winkelkaarten, 2 reputatie markers, 1 gelijkspelkaart, 8 actiekaarten en 4 overzichtskaarten. Dit spel van White Goblin Games heeft een CE-markering en is van karton en papier gemaakt. Met een afmeting van 201 mm x 46 mm x 205 mm en een gewicht van 0.45 kg, is Daxu een compact spel dat geen batterijen nodig heeft voor uren speelplezier.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spelhuis
- Bij Spelhuis kun je Daxu kopen voor de prijs van € 18,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Daxu te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Daxu bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 17,06 voor Daxu is gemeten op 22-12-2024. De hoogste prijs was € 18,99 op 20-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 1,93. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Merk | White Goblin Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.45 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 1 speelbord 54 winkelkaarten 2 reputatie markers 1 gelijkspelkaart 8 actiekaarten 4 overzichtskaarten |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | White Goblin Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | L4PC-00046159 |
| EAN | 8718026301637 |
| Materiaal | Karton Papier |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2015 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maximaal aantal spelers | 2 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 201 mm |
| Verpakking hoogte | 46 mm |
| Verpakking lengte | 205 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 8718026301637 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Daxu aankoopt