Dalmatian Loopfiets voor Peuters vanaf 1 Jaar - 10-36 Maanden Baby - TÜV Goedgekeurd - Eerste Glijvoertuig - Cadeau voor Jongens en Meisjes - Toddler Speelgoed
- EAN: 8721236042108
- Categorie(n): Loopfietsen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Geef je peuter het ultieme plezier met de Dalmatian loopfiets, speciaal ontworpen voor kinderen van 1 tot 3 jaar. Dit schattige fietsje is lichtgewicht en weegt slechts 1,85 kg, waardoor het ideaal is voor de kleine avonturiers die hun eerste rijervaring willen beleven. Met de herkenbare Dalmatian-stijl is deze loopfiets niet alleen leuk om te zien, maar ook om mee te rijden!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Dalmatian Loopfiets voor Peuters vanaf 1 Jaar - 10-36 Maanden Baby - TÜV Goedgekeurd - Eerste Glijvoertuig - Cadeau voor Jongens en Meisjes - Toddler Speelgoed kopen voor de prijs van € 129,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Dalmatian Loopfiets voor Peuters vanaf 1 Jaar - 10-36 Maanden Baby - TÜV Goedgekeurd - Eerste Glijvoertuig - Cadeau voor Jongens en Meisjes - Toddler Speelgoed te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Dalmatian Loopfiets voor Peuters vanaf 1 Jaar - 10-36 Maanden Baby - TÜV Goedgekeurd - Eerste Glijvoertuig - Cadeau voor Jongens en Meisjes - Toddler Speelgoed bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 123,80 voor Dalmatian Loopfiets voor Peuters vanaf 1 Jaar - 10-36 Maanden Baby - TÜV Goedgekeurd - Eerste Glijvoertuig - Cadeau voor Jongens en Meisjes - Toddler Speelgoed is gemeten op 15-09-2025. De hoogste prijs was € 129,95 op 12-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 6,15. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Merk | ShopHaven |
|---|
Gebruik
| Max. belastbaar gewicht | 0 kg |
Eigenschappen
| Aantal wielen | 4 |
| Type banden | Luchtbanden |
| Loopfiets opties | Geen opties |
Algemene kenmerken
| Merk | ShopHaven |
| Kleur | wit |
| Materiaal | Staal |
| Verpakkingsgewicht | 1.80 kg |
| EAN | 8721236042108 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | = |
| Taal handleiding | Nederlands |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 24.90 cm |
| Product gewicht | 1.8 kg |
| Product hoogte | 40.10 cm |
| Product lengte | 54.80 cm |
| Verpakking breedte | 24.90 cm |
| Verpakking hoogte | 40.10 cm |
| Verpakking lengte | 54.80 cm |
EAN
| EAN | 8721236042108 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Dalmatian Loopfiets voor Peuters vanaf 1 Jaar - 10-36 Maanden Baby - TÜV Goedgekeurd - Eerste Glijvoertuig - Cadeau voor Jongens en Meisjes - Toddler Speelgoed aankoopt