Dael O Ring Oranje breinbreker
- EAN: 8718274770018
- Categorie(n): Bordspellen Breinbrekers
Prijs doorgegeven op : 31-05-2026 06:40:08 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Dael 'O Ring Simply Orange is een stokje met een puntje en een ring met een verborgen doolhof. Je speelt het spel door op gevoel de ring rond de stok te draaien en te schuiven, net zolang tot het lukt de twee van elkaar te scheiden. Al snel zul je in de greep raken van het vernuft van de Dael 'O Ring en versteld staan van de ongelofelijke aantrekkingskracht. Wie eenmaal gezien heeft dat de ring inderdaad van de stok kan worden los gepuzzeld, zal zelf net zolang blijven proberen tot het ook lukt.Ook diegenen die het spel na enkele pogingen geërgerd wegzetten, en beweren dat het niets voor hen is, zullen er toch keer op keer naar terug blijven grijpen. Na het oplossen kan het spel met één beweging weer terug in de beginstand worden gebracht. Door de punt op de stok in de gepatenteerde 'doorklikgang' (de rechte gang die dwars door het verborgen doolhof van de ring loopt) te schuiven, is het mogelijk de ring terug te klikken, waardoor het spel meteen weer gespeeld kan worden.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Fietsenwinkel be
- Bij Fietsenwinkel be kun je Dael O Ring Oranje breinbreker kopen voor de prijs van € 9,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Dael O Ring Oranje breinbreker te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 31 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Dael O Ring Oranje breinbreker bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 1,99 voor Dael O Ring Oranje breinbreker is gemeten op 22-08-2025. De hoogste prijs was € 14,75 op 26-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 12,76. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.10 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 60 minuut |
| Spelsoort | Denkspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | zoals vermeld in beschrijving |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Top Twence |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 477001 |
| EAN | 8718274770018 |
| Materiaal | Kunststof |
Character
| Personage | 600072689 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | 700000047 |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2016 |
| Maximaal aantal spelers | 1 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 62 mm |
| Verpakking hoogte | 4.00 cm |
| Verpakking lengte | 118 mm |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8718274770018 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Dael O Ring Oranje breinbreker aankoopt