Cutie Stix - Sieraden Deluxe
- EAN: 8710126197691
- Categorie(n): Speelgoed & Spel
Met de Cutie Stix - Sieraden Deluxe set kunnen kinderen hun eigen unieke sieraden maken. Deze educatieve set bevat 13 voorgesneden Cutie Stix, 8 Mighty kralen, 6 sieraden sluitingen, 2 luxe sieraden sluitingen, 2 hangertjes, 27 Style Stix in 3 maten, 2 klosjes elastisch draad, een set van 6 afritsbare Cutie Cords en 2 afritsbare kwastjes. Met een speeltijd van 15 minuten is dit knutselplezier perfect voor creatieve kinderen van 6 tot 10 jaar oud. De set is van het merk Jumbo en gemaakt van kunststof in een kleurrijke multicolor uitvoering.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Cutie Stix - Sieraden Deluxe bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 21,99 voor Cutie Stix - Sieraden Deluxe is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 29,94 op 20-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 7,95. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.30 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 15 minuut |
| Spelsoort | Educatief spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 13 Voorgesneden Cutie Stix 8 Mighty kralen 6 Sieraden sluitingen 2 Luxe sieraden sluitingen 2 Hangertjes 27 Style Stix in 3 maten 2 Klosjes elastisch draad 1 Set van 6 afritsbare Cutie Cords 2 Afritsbare kwastjes |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Jumbo |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 19093 |
| EAN | 8710126197691 |
| Materiaal | Kunststof |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | Januari |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 10 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Meisjes |
| Jaar van uitgave | 2019 |
| Kleur | Multicolor |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Leerthema | Techniek |
| Maakt geluid | Nee |
| Maximaal aantal spelers | 1 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 30 cm |
| Product hoogte | 26 cm |
| Product lengte | 5 cm |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Speleditie | Luxe Uitgave |
| Spelopties | Klassiek spel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 260 mm |
| Verpakking hoogte | 53 mm |
| Verpakking lengte | 305 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 8710126197691 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Cutie Stix - Sieraden Deluxe aankoopt