De Curlimals Flutter Wonders Bella beer knuffel is het perfecte speelkameraadje voor jouw kind. Deze schattige knuffel is gemaakt van hoogwaardig pluche materiaal en voelt heerlijk zacht aan. Met haar kleurrijke vleugels en lieve uitstraling zal Bella beer al snel de favoriete knuffel van je kind worden.
Dankzij de gedetailleerde afwerking en het oog voor detail is de Curlimals Flutter Wonders Bella beer knuffel niet alleen knuffelbaar, maar ook een lust voor het oog. De knuffel is van uitstekende kwaliteit en zal lang meegaan, zodat je kind er eindeloos plezier van kan hebben.
Met Bella beer kunnen kinderen hun fantasie de vrije loop laten en allerlei avonturen beleven. Of het nu gaat om een middagdutje, een dagje uit of gewoon gezellig spelen thuis, deze knuffel is altijd klaar voor knuffels en knuffelmomenten.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Top1Toys Dreamland Toychamp
- Bij Top1Toys kun je Curlimals Flutter Wonders Bella beer - Knuffel kopen voor de prijs van € 24,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Curlimals Flutter Wonders Bella beer - Knuffel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Curlimals Flutter Wonders Bella beer - Knuffel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,98 voor Curlimals Flutter Wonders Bella beer - Knuffel is gemeten op 04-06-2025. De hoogste prijs was € 24,99 op 24-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 10,01. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 18 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 3 |
| Accu/batterij code | 700036877 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Nee |
| Interactief | Ja |
| Introductiejaar | 2023 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage van toepassing | Nee |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 236 mm |
| Verpakking hoogte | 175 mm |
| Verpakking lengte | 244 mm |
| Verpakkingsgewicht | 355 g |
| Wasbaar | Nee |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5425002416621 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Curlimals Flutter Wonders Bella beer - Knuffel aankoopt