Crozzit - 2 spelers spel
- EAN: 8714649007314
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 22-05-2026 05:52:35 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met het strategische spel Crozzit kunnen twee spelers zich onderdompelen in een spannend spel vol uitdaging. Leg met de stenen van jouw kleur een pad dat de twee zijden van het speelbord met elkaar verbindt en wees de eerste die dit succesvol volbrengt om de overwinning te claimen. Elke beurt brengt nieuwe mogelijkheden en uitdagingen met zich mee, terwijl je probeert je eigen stenen te verbinden en tegelijkertijd je tegenstander dwars te zitten.
Dit bekroonde spel, winnaar van de wedstrijd Leukste Spel van Nederland in samenwerking met Quest, geeft spelers een speelduur van 20 minuten vol strategisch denkwerk en spannende momenten. Met Crozzit kunnen spelers van 8 tot 88 jaar oud genieten van een spel dat nooit verveelt en telkens weer nieuwe tactieken vereist.
Het spel wordt geleverd met een speelbord, set gele en blauwe stenen en spelregels, zodat je direct aan de slag kunt. Identity Games heeft met dit spel een hoogwaardig product van kunststof afgeleverd, met een verpakkingsgewicht van 0.53 kg en afmetingen van 271 mm breed, 57 mm hoog en 282 mm lang.
Crozzit is een spel dat zonder extra benodigdheden gespeeld kan worden en geen app vereist voor volledige functionaliteit. Daarnaast is het volledig Nederlandstalig, zowel het spel zelf als de handleiding. Geschikt voor kinderen en volwassenen, met een CE-markering voor zichtbare kwaliteit en conformiteit met de Europese regelgeving.
Met een aanbevolen minimumleeftijd van 8 jaar en een aanbevolen maximale leeftijd van 88 jaar is Crozzit een spel dat generaties samenbrengt in een uitdagend en vermakelijk spel. De EAN-code van 8714649007314 maakt dit product gemakkelijk identificeerbaar voor aanschaf en verdere informatie.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Crozzit - 2 spelers spel kopen voor de prijs van € 22,45. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Crozzit - 2 spelers spel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 22 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Crozzit - 2 spelers spel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 22,45 voor Crozzit - 2 spelers spel is gemeten op 12-05-2026. De hoogste prijs was € 27,95 op 14-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 5,50. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Identity Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.53 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 20 minuut |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | Speelbord Set gele en blauwe stenen Spelregels |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Identity Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 07314 |
| EAN | 8714649007314 |
| Materiaal | Kunststof |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 88 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2016 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maximaal aantal spelers | 2 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 271 mm |
| Verpakking hoogte | 57 mm |
| Verpakking lengte | 282 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8714649007314 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Crozzit - 2 spelers spel aankoopt