Crocodile attack- Bijtende Krokodil - Krokodillen Tandenspel - Actiespel - Gezelschap Spel - Groene Krokodil - Kleine Versie
- EAN: 5901779361512
- Categorie(n): Actiespellen
De Bijtende Krokodil is een spannend actiespel waar geluk en behendigheid samenkomen. Draai om de beurt aan de krokodil en druk voorzichtig op een tand. Durf jij het risico te nemen en de verkeerde tand in te drukken? Als de krokodil bijt, ben jij af! Dit gezelschapsspel zorgt voor uren speelplezier en is geschikt voor alle leeftijden.
De krokodil heeft een strakke afwerking met een glanzende finish en witte tenen. Deze kleine reiseditie is perfect om overal mee naartoe te nemen. Neem het mee op vakantie, speel het met vrienden als drankspel of geniet van gezellige avonden met familie. Kun jij je vrienden en familie verslaan en als winnaar uit de strijd komen?
Met een gewicht van slechts 0.16 kg is De Bijtende Krokodil lichtgewicht en gemakkelijk te hanteren. De verpakking heeft een breedte van 126 mm, een hoogte van 87 mm en een lengte van 165 mm. Inclusief 100% tevredenheidsgarantie, gratis verzending en 30 dagen kosteloos retourneren. Het spel vereist geen batterijen en biedt 3 minuten speeltijd per ronde.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Crocodile attack- Bijtende Krokodil - Krokodillen Tandenspel - Actiespel - Gezelschap Spel - Groene Krokodil - Kleine Versie bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 12,99 voor Crocodile attack- Bijtende Krokodil - Krokodillen Tandenspel - Actiespel - Gezelschap Spel - Groene Krokodil - Kleine Versie is gemeten op 24-01-2025. De hoogste prijs was € 21,36 op 16-05-2025. Dat is een totaal verschil van € 8,37. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Hasbro Gaming |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.16 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 3 minuut |
| Spelsoort | Behendigheidspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Engels |
| Verpakkingsinhoud | 1x Krokodil spel |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Hasbro Gaming |
| MPN (Manufacturer Part Number) | - |
| EAN | 5901779361512 |
| Editie | Klein |
| Materiaal | Kunststof |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | Oktober |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Leerthema | Cognitieve ontwikkeling |
| Maximaal aantal spelers | 6 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Verpakking breedte | 126 mm |
| Verpakking hoogte | 87 mm |
| Verpakking lengte | 165 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5901779361512 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Crocodile attack- Bijtende Krokodil - Krokodillen Tandenspel - Actiespel - Gezelschap Spel - Groene Krokodil - Kleine Versie aankoopt