Crimson Crush
- EAN: 8718026301378
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 01-04-2026 09:58:16 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Death Grip neemt onschuldige burgers gevangen. Maar er is hoop – een nieuwe held, Crimson Crush, schiet te hulp. Met zijn speciale kracht zal hij een einde maken aan de onderdrukking van Death Grip. Speel je kaarten slim om punten te scoren met Crimson Crush en laat je tegenstander strafpunten scoren als Death Grip burgers gevangen neemt.
De verpakkingsgewicht van Crimson Crush is 0.16 kg. Dit strategische spel heeft een speeltijd van 30 minuten en is volledig in het Nederlands. Het materiaal waarvan het spel is gemaakt, is karton. Het spel is ontwikkeld door White Goblin Games en heeft het MPN-nummer WGG1613. De EAN-code is 8718026301378.
Crimson Crush is geschikt voor zowel kinderen als volwassenen. Het is een standaard editie spel met een aanbevolen minimum leeftijd van 8 jaar en een aanbevolen maximum leeftijd van 100 jaar. Het kan gespeeld worden door 3 tot 5 spelers en is zowel voor jongens als meisjes. Het spel is uitgegeven in 2019.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spelhuis Spelspul
- Bij Bol.com kun je Crimson Crush kopen voor de prijs van € 8,50. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Crimson Crush te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
- Op dit moment is Crimson Crush in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Crimson Crush bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 8,45 voor Crimson Crush is gemeten op 03-12-2024. De hoogste prijs was € 9,34 op 26-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,89. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | White Goblin Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.16 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | White Goblin Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | WGG1613 |
| EAN | 8718026301378 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2019 |
| Maximaal aantal spelers | 5 |
| Minimale aantal spelers | 3 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 92 mm |
| Verpakking hoogte | 23 mm |
| Verpakking lengte | 120 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 8718026301378 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Crimson Crush aankoopt