CreativaMente - CreativaMente Slapzi Gezelsschapspel
- EAN: 8032591785938
- Categorie(n): Kaartspellen
Slapzi is een spel dat ongelooflijk veel succes heeft in Amerika en dat we met trots naar Belgie hebben gebracht. Om het spel te spelen heb je reflexen, concentratie en... veel snelheid nodig! Wat kan ik verbergen onder mijn sok? Wat kan er van een heuvel afrollen? Welk woord heeft een oneven aantal letters? Met Slapzi moet je de antwoorden op al deze vragen sneller vinden dan je tegenstanders. Maar daar houdt het plezier niet op, in feite kun je veel verschillende variaties van het basisspel spelen. Elke speler heeft 5 kaarten, d.w.z. 10 fotografische afbeeldingen (voor en achter). Het doel van het spel is om als eerste van alle 5 de kaarten af te geraken. Om een kaart te kunnen spelen moet je als eerste je eigen fotokaart op het veld leggen, die het richtschot in het midden van de tafel respecteert.
Inhoud:
- 126 kaarten met 252 foto's
- 61 kaarten met aanwijzingen
- 2 instructiekaarten
- instructies
Afmeting: 28 x 10 x 3 cm
Van 6 - 99 jaar
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat CreativaMente - CreativaMente Slapzi Gezelsschapspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 7,99 voor CreativaMente - CreativaMente Slapzi Gezelsschapspel is gemeten op 21-08-2025. De hoogste prijs was € 27,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 20,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.50 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Denkspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 126 kaarten met 252 foto's 61 kaarten met aanwijzingen 2 instructiekaarten instructies |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | CreativaMente |
| MPN (Manufacturer Part Number) | DACM9178593 |
| EAN | 8032591785938 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | Januari |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Unisex |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Leerthema | Algemene kennis |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Model | kaartspel |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 15 cm |
| Verpakking hoogte | 7 cm |
| Verpakking lengte | 32 cm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 8032591785938 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je CreativaMente - CreativaMente Slapzi Gezelsschapspel aankoopt