CreArt Adults Trend - Mocktail Ananas
- EAN: 4005556255603
- Categorie(n): Hobbypakketten
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de creatieve wereld van Ravensburger met de CreArt Adults Trend - Mocktail Ananas. Deze complete schilderset biedt jou de perfecte gelegenheid om je artistieke vaardigheden te ontwikkelen en tegelijk tot rust te komen. Geschikt voor volwassenen vanaf 12 jaar, bevat deze set alles wat je nodig hebt om een prachtig kunstwerk te creëren.
De set bestaat uit een schilderspaneel van 20 x 20 cm, 11 watergedragen acrylverf in hersluitbare potjes, een hoogwaardige penseel, een verfpalet en duidelijke instructies. De genummerde schildervlakken maken het voor iedereen gemakkelijk om het schilderproces te volgen en te genieten van de ontspanning die het biedt. De kleuren drogen snel, zijn geurloos en vereisen geen speciale penseelreiniger, wat schilderen nog aangenamer maakt.
Met een afmeting van 20 cm hoogte en een gewicht van slechts 0.31 kg is deze set eenvoudig op te bergen en mee te nemen. De multicolour verf en het stevige kartonnen schilderspaneel zorgen voor schitterende resultaten die jouw woon- of slaapkamer kunnen opfleuren. Het eigentijdse ontwerp van de Mocktail Ananas maakt dit project niet alleen een plezier om te maken, maar ook een fraaie decoratie voor in huis.
Of je nu zoekt naar een creatieve bezigheid voor jezelf of een doordacht cadeau voor vrienden of familie, deze schilderset is een uitstekende keuze. Perfect voor gelegenheden zoals Kerst, Pasen of verjaardagen, het brengt een sprankje kleur en creativiteit in het leven van zowel dames als heren.
Met de CreArt Adults Trend - Mocktail Ananas van Ravensburger geef je jezelf of iemand anders een uniek cadeau dat aanzet tot creativiteit en plezier. Begin vandaag nog met schilderen en ervaar de vreugde van het creëren!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Fietsaccessoires Fietsweb
- Bij Bol.com kun je CreArt Adults Trend - Mocktail Ananas kopen voor de prijs van € 9,19. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om CreArt Adults Trend - Mocktail Ananas te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
- Op dit moment is CreArt Adults Trend - Mocktail Ananas in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat CreArt Adults Trend - Mocktail Ananas bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,19 voor CreArt Adults Trend - Mocktail Ananas is gemeten op 21-03-2026. De hoogste prijs was € 25,99 op 31-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 16,80. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Merk | Ravensburger |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.31 kg |
Productinformatie
| Kleur | Meerkleurig |
| Materiaal | Karton |
| Personage | Geen personage |
Productinformatie
| EAN | 4005556255603 |
| Merk | Ravensburger |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Bevat losse glitters | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product hoogte | 20 cm |
| Verpakking breedte | 222 mm |
| Verpakking hoogte | 48 mm |
| Verpakking lengte | 222 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4005556255603 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je CreArt Adults Trend - Mocktail Ananas aankoopt