Crazy Dokter | Een alternatief voor dokter bibber | Ben jij stress bestendig?
- EAN: 5900779945647
- Categorie(n): Bordspellen Actiespellen Educatieve Spellen
Prijs doorgegeven op : 20-05-2026 05:52:14 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Crazy Dokter is een alternatief voor dokter bibber en een uitdaging voor degenen die stressbestendig zijn. Het vaardigheidsspel is ontworpen om door 4 personen te worden gespeeld en is geweldig vermaak voor het hele gezin, vrienden of in de gemeenschappelijke ruimte op school.
Het spel is niet alleen leuk, maar ook leerzaam, omdat het handmatige vaardigheden en dynamiek ontwikkelt en spelers helpt bij het herkennen van lichaamsdelen. Met 10 lichaamsdelen waarbij de organen van de patiënt moeten worden verwijderd zonder schade toe te brengen of de patiënt uit de narcose te wekken, kunnen spelers ook meer leren over de anatomie van het menselijk lichaam.
Het operatiespel wordt geleverd met een operatietafel, 10 lichaamsdelen met bijbehorende stickers en een pincet. Het leert geduld en focus, doordat elke speler met precisie het aangegeven lichaamsdeel moet verwijderen zonder de patiënt te laten 'huiveren' en zo zijn beurt te verliezen.
Met afmetingen van 25 x 17,5 x 4 cm, een totaalgewicht van 266 gram en vereist 2 x AA-batterijen (niet inbegrepen), is Crazy Dokter een spel geschikt voor zowel kinderen als volwassenen. Beleef plezier en leer tegelijkertijd over het menselijk lichaam met dit educatieve spel van iso trade.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Crazy Dokter | Een alternatief voor dokter bibber | Ben jij stress bestendig? kopen voor de prijs van € 17,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Crazy Dokter | Een alternatief voor dokter bibber | Ben jij stress bestendig? te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 20 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Crazy Dokter | Een alternatief voor dokter bibber | Ben jij stress bestendig? bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,95 voor Crazy Dokter | Een alternatief voor dokter bibber | Ben jij stress bestendig? is gemeten op 14-01-2025. De hoogste prijs was € 17,95 op 07-02-2026. Dat is een totaal verschil van € 3,00. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.51 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Behendigheidspel |
| Taal spel | Engels |
| Taal handleiding | Engels |
| Verpakkingsinhoud | Inbegrepen: Operatietafel 10 lichaamsdelen + stickers ervoor Pincet (metalen tang) |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 2 |
Productinformatie
| Merk | iso trade |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 22414 |
| EAN | 5900779945647 |
| Editie | Nieuw |
| Materiaal | Kunststof |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2022 |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Bevat speelgoed. Toezicht door volwassenen aanbevolen. |
| Verpakking breedte | 30 cm |
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 26 cm |
| Voedingstype | Batterij |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5900779945647 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Crazy Dokter | Een alternatief voor dokter bibber | Ben jij stress bestendig? aankoopt