COSTWAY VW Beetle Elektrische auto voor kinderen, kinderauto, elektrisch met muziek en 2 verlichtingsmodi, incl. 2,4G-afstandsbediening, voor kinderen vanaf 3 jaar (wit)
- EAN: 0015706571471
- Categorie(n): Accuvoertuigen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de magie van de COSTWAY VW Beetle, een schitterende elektrische auto speciaal ontworpen voor kinderen van 3 tot 8 jaar. Deze officiële Volkswagen kever is gelicentieerd en biedt een realistisch ontwerp met openslaande deuren en werkende koplampen. De combinatie van authenticiteit en speelse charme maakt het een ideaal cadeau voor jonge avonturiers.
De kinderen kunnen de VW Beetle zelf besturen met het stuur, het gaspedaal en de rijrichtingsschakelaar. In de handmatige modus zijn er twee snelheden beschikbaar, met een maximale snelheid van 5 km/u. Voor extra veiligheid kunnen ouders de auto bedienen via een 2,4G afstandsbediening, zodat een zorgeloze rit gegarandeerd is.
Deze kinderauto is uitgerust met multifunctionele mediakeuzes: muziek, bluetooth, FM-radio en een USB-poort maken het rijden nog leuker. Kinderen kunnen hun favoriete nummers afspelen en het volume instellen dat zij prettig vinden, wat zorgt voor een meeslepende rijervaring.
Voor zowel veiligheid als comfort is de kostbare rit verzekerd dankzij de vierwielvering en het langzaam startsysteem. De comfortabele zitting is voorzien van een veiligheidsgordel, waardoor kinderen met plezier en vertrouwen op ontdekkingstocht kunnen gaan. De auto is perfect voor avonturen in de buurt, op voornamelijk vlakke terreinen.
De krachtige en duurzame accu van de COSTWAY VW Beetle biedt een maximaal rijplezier van 1 tot 2 uur na een oplaadtijd van 8 tot 12 uur. De auto heeft een draagvermogen van maximaal 30 kg, waardoor deze geschikt is voor één bestuurder. Met een afmeting van 94 x 55,5 x 47 cm is deze elektrische auto ideaal voor kleine bestuurders die graag de wereld om hen heen verkennen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je COSTWAY VW Beetle Elektrische auto voor kinderen, kinderauto, elektrisch met muziek en 2 verlichtingsmodi, incl. 2,4G-afstandsbediening, voor kinderen vanaf 3 jaar (wit) kopen voor de prijs van € 134,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om COSTWAY VW Beetle Elektrische auto voor kinderen, kinderauto, elektrisch met muziek en 2 verlichtingsmodi, incl. 2,4G-afstandsbediening, voor kinderen vanaf 3 jaar (wit) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat COSTWAY VW Beetle Elektrische auto voor kinderen, kinderauto, elektrisch met muziek en 2 verlichtingsmodi, incl. 2,4G-afstandsbediening, voor kinderen vanaf 3 jaar (wit) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 116,69 voor COSTWAY VW Beetle Elektrische auto voor kinderen, kinderauto, elektrisch met muziek en 2 verlichtingsmodi, incl. 2,4G-afstandsbediening, voor kinderen vanaf 3 jaar (wit) is gemeten op 18-11-2025. De hoogste prijs was € 136,99 op 03-11-2025. Dat is een totaal verschil van € 20,30. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Costway |
|---|
Gebruik
| Max. belastbaar gewicht | 30 kg |
Eigenschappen
| Voltage | 12 V |
| Maximale snelheid | 5 km/h |
| Maximale batterijduur | 2 uur |
| Accuvoertuig opties | Inclusief afstandsbediening Inclusief geluid Inclusief licht LED verlichting |
Algemene kenmerken
| Merk | Costway |
| Kleur | wit |
| Materiaal | Kunststof |
| EAN | 0015706571471 |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 8 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Afstandsbediening | Ja |
| CE markering | Zichtbaar |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 55.50 cm |
| Product hoogte | 47 cm |
| Product lengte | 94 cm |
| Signaalwoord | Niet van toepassing |
| Type speelgoedvoertuig | Auto |
EAN
| EAN | 0015706571471 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je COSTWAY VW Beetle Elektrische auto voor kinderen, kinderauto, elektrisch met muziek en 2 verlichtingsmodi, incl. 2,4G-afstandsbediening, voor kinderen vanaf 3 jaar (wit) aankoopt