Clementoni brengt met de Coding Lab Coko de Robot Krokodil een innovatief educatief speelgoed op de markt, speciaal ontworpen voor kinderen vanaf 3 jaar. Dit robotspeelgoed, dat behoort tot het STEM-speelgoed, stimuleert kinderen op een speelse manier om kennis te maken met wetenschap, technologie, bouwkunde en wiskunde.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Clementoni - Coding Lab - Coko de Robot Krokodil - Robot speelgoed - STEM-speelgoed - Educatief Speelgoed 3 Jaar bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 15,00 voor Clementoni - Coding Lab - Coko de Robot Krokodil - Robot speelgoed - STEM-speelgoed - Educatief Speelgoed 3 Jaar is gemeten op 30-09-2025. De hoogste prijs was € 44,99 op 23-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 29,99. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Clementoni |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Ja |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 4 |
| Taal handleiding | Nederlands |
Productinformatie
| Merk | Clementoni |
| Personage | Geen personage |
| EAN | 8005125668946 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 66894 |
Character
| Personage | Geen personage |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | Robot, geïllustreerde handleiding. |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2019 |
| Introductiemaand | Maart |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 5 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | 700036876 |
| Accu/batterij model | Penlite |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Krokodil |
| Doelgroep | Kinderen |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Kleur | Multi Kleur |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 9.3 cm |
| Product hoogte | 27.8 cm |
| Product lengte | 41.8 cm |
| Programmeerbaar | Ja |
| STEM-speelgoed | Ja |
| Speelgoedthema | Dieren Robots |
| Type STEM-speelgoed | Mathematics Technology |
| Verpakking breedte | 286 mm |
| Verpakking hoogte | 97 mm |
| Verpakking lengte | 423 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.07 kg |
| Voedingstype | Batterij |
EAN
| EAN | 8005125668946 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Clementoni - Coding Lab - Coko de Robot Krokodil - Robot speelgoed - STEM-speelgoed - Educatief Speelgoed 3 Jaar aankoopt