CLASSIC WORLD Mijn eerste mobiele telefoon
- EAN: 6927049053627
- Categorie(n): Bordspellen Actiespellen
Prijs doorgegeven op : 17-05-2026 05:54:14 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Jouw eerste eigen telefoon! Druk op de knopjes en hoor de verschillende geluidjes en muziekjes die uit de telefoon komen. De telefoon is gemaakt van hout en kunststof en heeft een touwtje aan de hoek om de telefoon vast te houden. Dit stimuleert het oefenen van de motoriek, net als de knopjes op de telefoon. Werkt op 3 LR44 batterijen (niet inbegrepen).
De CLASSIC WORLD Mijn eerste mobiele telefoon is een behendigheidspel dat geschikt is voor kinderen vanaf 2 jaar. Het merk van dit speelgoed is Classic World en het heeft de EAN code 6927049053627. Deze speelgoedtelefoon is bedoeld voor zowel jongens als meisjes en heeft een aanbevolen maximum leeftijd van 10 jaar. Het vereist geen verbinding met internet of het downloaden van een app voor de volledige functionaliteit.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Bol.com kun je CLASSIC WORLD Mijn eerste mobiele telefoon kopen voor de prijs van € 13,04. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om CLASSIC WORLD Mijn eerste mobiele telefoon te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 17 mei 2026.
- Op dit moment is CLASSIC WORLD Mijn eerste mobiele telefoon in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat CLASSIC WORLD Mijn eerste mobiele telefoon bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,56 voor CLASSIC WORLD Mijn eerste mobiele telefoon is gemeten op 04-02-2025. De hoogste prijs was € 29,54 op 23-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 19,98. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.13 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Behendigheidspel |
| Taal handleiding | Geen taal |
Productinformatie
| Merk | Classic World |
| EAN | 6927049053627 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 10 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 2 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Maximaal aantal spelers | 1 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 82 mm |
| Verpakking hoogte | 40 mm |
| Verpakking lengte | 115 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 6927049053627 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je CLASSIC WORLD Mijn eerste mobiele telefoon aankoopt