Classic RPG Dice Set smoky & white (7)
- EAN: 5907699493029
- Categorie(n): Dobbelstenen
Prijs doorgegeven op : 31-05-2026 05:54:30 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De sets van Q-Workshop kenmerken zich door de bijzondere afwerking. Stuk voor stuk de parels onder de dobbelstenen. Wil jij de mooiste Polydice-set precies afgestemd op jouw karakter, hier vind je het complete overzicht van alle Q-workshop dobbelstenen. De dobbelstenen kenmerken zich door het mooie art-work, wat diep in de dobbelstenen gegraveerd is. Hierdoor heb jij lang en veel plezier van jouw aankoop!
De Q-workshop Polydices zijn uitstekend geschikt om de set precies af te stemmen op jouw karakter of de Realms die jij en jouw medespelers bewandelen. Hoe cool is het wanneer jullie allemaal zo'n gave set hebben aangevuld met een Dice Towers en bijpassende Dice Bags. Ook voor het kopen van losse aanvullende dobbelstenen ben jij in de juiste shop aanbeland. We swear with you through the forgotten realms.
Deze Polydice dobbelstenenset bestaat uit 7 verschillende dobbelstenen, namelijk één van elk: D20, D12, D10 (met de getallen 0-90), D10 (met de getallen 0-9), D8, D6 en een D4. Door gebruik te maken van een set voor elke speler verloopt jouw RPG sneller. Deze dobbelstenen zijn 16mm groot, wat een gewoon formaat dobbelstenen is.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spelhuis
- Bij Spelhuis kun je Classic RPG Dice Set smoky & white (7) kopen voor de prijs van € 6,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Classic RPG Dice Set smoky & white (7) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 31 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Classic RPG Dice Set smoky & white (7) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 6,99 voor Classic RPG Dice Set smoky & white (7) is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 6,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Kleur | Zilver |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Merk | Chessex |
Overige kenmerken
| Aantal vlakken | 20 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | zilver wit |
| Materiaal | Kunststof |
| Opdruk | Cijfers |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Verpakking breedte | 76 mm |
| Verpakking hoogte | 25 mm |
| Verpakking lengte | 123 mm |
| Verpakkingsgewicht | 47 g |
EAN
| EAN | 5907699493029 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Classic RPG Dice Set smoky & white (7) aankoopt