Clank!: A Deck-Building Adventure English Second Edition
- EAN: 0810058800213
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Burgle your way to adventure in the deck-building board game Clank! Sneak into an angry dragon's mountain lair to steal precious artifacts. Delve deeper to find more valuable loot. Each careless sound draws the attention of the dragon, and each artifact stolen increases its rage. Be quick and be quiet to enjoy your plunder only if you make it out alive!
Clank! is a deck-building game where each player has their own deck, and building it up is part of the gameplay. Your hand starts with five cards, and you play them in any order, generating resources such as Skill to acquire new cards, Swords to fight monsters, and Boots to move around. As you acquire cards, they go into your discard pile, reshuffled to form a bigger and better deck.
During the game, your goals are to retrieve an Artifact token and escape the dragon by returning to the start point, and accumulate enough points with loot to earn the title of Greatest Thief. With diverse card abilities, each player's strategy evolves differently. Enjoy this strategic game with a playtime of 45 minutes and language support in English.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Clank!: A Deck-Building Adventure English Second Edition kopen voor de prijs van € 70,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Clank!: A Deck-Building Adventure English Second Edition te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Clank!: A Deck-Building Adventure English Second Edition bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 54,95 voor Clank!: A Deck-Building Adventure English Second Edition is gemeten op 24-06-2025. De hoogste prijs was € 75,00 op 31-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 20,05. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.46 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 45 minuut |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Engels |
| Taal handleiding | Engels |
Productinformatie
| Merk | Dire Wolf |
| EAN | 0810058800213 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 14 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 309 mm |
| Verpakking hoogte | 84 mm |
| Verpakking lengte | 315 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0810058800213 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Clank!: A Deck-Building Adventure English Second Edition aankoopt