Claim Reinforcements: Magic Pocket
- EAN: 8718026304072
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 01-04-2026 09:58:16 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
In Claim Reinforcements: Magic bemoeien steeds meer facties zich met de troonsopvolging. In Magic mengen Tovenaars, Druïden en zelfs Gedaanteverwisselaars zich in de strijd. De facties kunnen vanaf nu ook gebruik maken van machtige oude artefacten. Dit is de pocketvariant: verpakt in een stevig blikje. Let op! Dit is een uitbreiding. Je hebt Claim of Claim 2 nodig om te kunnen spelen.
Specificaties:
Kleur: blauw
Geslacht: unisex
Materiaal: kunststof, staal Model: WGG2038 Serie: Claim
Aantal spelers: 2 spelers
Speeltijd: 25 minuten
Taal: Nederlands
Leeftijd: vanaf 10 jaar
Inhoud:
58 Speelkaarten
2 Overzichtskaarten
Spelregels (Engels - Nederlands)
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spellenrijk Spelhuis Spelspul
- Bij Spelspul kun je Claim Reinforcements: Magic Pocket kopen voor de prijs van € 7,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Claim Reinforcements: Magic Pocket te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Claim Reinforcements: Magic Pocket bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 6,36 voor Claim Reinforcements: Magic Pocket is gemeten op 11-05-2025. De hoogste prijs was € 7,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 1,59. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | White Goblin Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.08 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Engels |
| Verpakkingsinhoud | 52 kaarten 2 overzichtskaarten Spelregels |
Productinformatie
| Merk | White Goblin Games |
| EAN | 8718026304072 |
| Editie | Reinforcements Magic |
| Materiaal | Kunststof |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | Januari |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Geslacht | Unisex |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Maximaal aantal spelers | 2 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Reisspel Uitbreiding |
| Verpakking breedte | 51 mm |
| Verpakking hoogte | 35 mm |
| Verpakking lengte | 60 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8718026304072 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Claim Reinforcements: Magic Pocket aankoopt