City 112 Rescue Racers Ambulance met Licht en Geluid
- EAN: 8712051075242
- Categorie(n): Speelgoedvoertuigen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De City 112 Rescue Racers Ambulance met Licht en Geluid is het perfecte speelgoed voor kinderen die dol zijn op spannende reddingsmissies. Met realistische licht- en geluidseffecten kunnen kinderen zich echt een hulpverlener voelen terwijl ze door de straten van de stad racen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Bol.com kun je City 112 Rescue Racers Ambulance met Licht en Geluid kopen voor de prijs van € 9,50. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om City 112 Rescue Racers Ambulance met Licht en Geluid te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat City 112 Rescue Racers Ambulance met Licht en Geluid bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 8,55 voor City 112 Rescue Racers Ambulance met Licht en Geluid is gemeten op 01-06-2025. De hoogste prijs was € 24,44 op 07-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 15,89. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.22 kg |
Productinformatie
| Kleur | Geel |
| Materiaal | Metaal |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
Technische specificaties
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 3 |
Productinformatie
| Merk | City |
| MPN (Manufacturer Part Number) | L4PC-00096450 |
| EAN | 8712051075242 |
| Automerk | Geen automerk |
| Kwaliteitslabel | CE |
Character
| Personage | Geen personage |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 3 |
| Accu/batterij code | LR44 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geschikt voor racebaan | Nee |
| Maakt geluid | Ja |
| Mechanisch | Nee |
| Met verlichting | Ja |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 80 mm |
| Product gewicht | 300 g |
| Product hoogte | 105 mm |
| Product lengte | 205 mm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Ziekenhuis |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type speelgoedvoertuig | Auto |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 131 mm |
| Verpakking hoogte | 110 mm |
| Verpakking lengte | 207 mm |
| eWaste | Ja |
EAN
| EAN | 8712051075242 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je City 112 Rescue Racers Ambulance met Licht en Geluid aankoopt