'Layering' is de methode waarmee schilders steeds lichtere kleuren gebruiken om highlights te maken op de verhoogde delen van modellen of lagen met lichtere kleuren toe te voegen. Citadel Layer-verven zijn geformuleerd met een bepaalde dekking zodat ze over basisverven en elkaar kunnen worden aangebracht met geweldige resultaten.
Dit product weegt 192 g en is gemaakt van karton. Het merk van dit product is Citadel en het EAN-nummer is 5011921027026.
De verpakking heeft een breedte, hoogte en lengte van respectievelijk 1 cm. Het product heeft geen specifieke toepasselijke personages en er is geen taalhandleiding beschikbaar.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Spelhuis
- Bij Spelhuis kun je Citadel Layer: Calgar Blue kopen voor de prijs van € 3,60. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Citadel Layer: Calgar Blue te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 26 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Citadel Layer: Calgar Blue bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 3,60 voor Citadel Layer: Calgar Blue is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 3,60 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Materiaal | Karton |
| Merk | Citadel |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 192 g |
Productinformatie
| Materiaal | Karton |
Productinformatie
| EAN | 5011921027026 |
| Merk | Citadel |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 1 cm |
| Verpakking hoogte | 1 cm |
| Verpakking lengte | 1 cm |
EAN
| EAN | 5011921027026 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Citadel Layer: Calgar Blue aankoopt