De Citadel Base-verven zijn speciaal ontworpen voor uw Citadel-miniaturen, snel en gemakkelijk. Ze zijn ontworpen om een gladde matte afwerking te geven over zwarte of witte onderlagen met een enkele laag. Al onze verven zijn niet-giftig, op waterbasis acryl zijn ontworpen voor gebruik op Citadel-miniaturen van kunststof, metaal en hars. Een pot bevat 12 ml basisverf.
De verf is gemaakt van resin en plastic, en heeft een EAN van 5011921026388. Het merk van de verf is Citadel. De verpakking heeft een breedte van 1 cm, hoogte van 1 cm en lengte van 1 cm.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Spelhuis
- Bij Spelhuis kun je Citadel Base: Incubi Darkness kopen voor de prijs van € 3,60. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Citadel Base: Incubi Darkness te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 26 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Citadel Base: Incubi Darkness bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 3,60 voor Citadel Base: Incubi Darkness is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 3,60 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | Resin |
|---|---|
| Merk | Citadel |
Productinformatie
| Materiaal | Resin Plastic |
Productinformatie
| EAN | 5011921026388 |
| Merk | Citadel |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 1 cm |
| Verpakking hoogte | 1 cm |
| Verpakking lengte | 1 cm |
EAN
| EAN | 5011921026388 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Citadel Base: Incubi Darkness aankoopt