De basis waarop het hele verfsysteem is gebaseerd, een goed aangebrachte basislaag geeft uw model een soepel startpunt voor latere fasen. Basecoats gebruiken Citadel Base-verven, met hun hoge pigmentgehalte en uitstekende dekking.
Verpakkingsgewicht: 1 kg
Materiaal: Karton
EAN: 5011921026364
Merk: Citadel
Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU: Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt
E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU: Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt
Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU: Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt
Personage van toepassing: Nee
Taal handleiding: Geen taal
Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU: Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt
Type wargamingproduct: Verf
Verpakking breedte: 1 cm
Verpakking hoogte: 1 cm
Verpakking lengte: 1 cm
Wargamingspel: Geen specifiek spel
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Spelhuis
- Bij Spelhuis kun je Citadel Base: Caledor Sky kopen voor de prijs van € 3,60. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Citadel Base: Caledor Sky te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 26 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Citadel Base: Caledor Sky bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 3,60 voor Citadel Base: Caledor Sky is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 3,60 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Materiaal | Karton |
| Merk | Citadel |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1 kg |
Productinformatie
| Materiaal | Karton |
Productinformatie
| EAN | 5011921026364 |
| Merk | Citadel |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type wargamingproduct | Verf |
| Verpakking breedte | 1 cm |
| Verpakking hoogte | 1 cm |
| Verpakking lengte | 1 cm |
| Wargamingspel | Geen specifiek spel |
EAN
| EAN | 5011921026364 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Citadel Base: Caledor Sky aankoopt