Chessex Gemini Gel Groen-Roze/Blauw Lichtgevende Dobbelsteenset (10 stuks)
- EAN: 0601982035105
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 02-05-2026 05:52:27 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met de Chessex Gemini Gel Groen-Roze/Blauw Lichtgevende Dobbelsteenset (10 stuks) breng je extra magie in je spel. De dobbelstenen zijn gemaakt van hoogwaardig kunststof en hebben een bijzonder ontwerp met groene, roze en blauwe tinten. Deze set bevat 10 dobbelstenen die oplichten in het donker, wat zorgt voor een betoverende speelervaring voor zowel kinderen als volwassenen.
De verpakking van de dobbelstenenset heeft een gewicht van 0.05 kg en afmetingen van 7.00 cm (breedte) x 1.50 cm (hoogte) x 10.50 cm (lengte). Deze set is geschikt voor 1 speler vanaf 3 jaar oud. Bovendien is de Chessex Gemini Gel dobbelsteenset voorzien van de CE-markering en voldoet hij aan de Europese veiligheidsnormen.
Of je nu een fanatieke tabletop gamer bent of gewoon op zoek bent naar een unieke dobbelset voor een spelletjesavond, de Chessex Gemini Gel Groen-Roze/Blauw Lichtgevende Dobbelsteenset is een echte aanwinst. Bestel hem vandaag nog en voeg wat extra flair toe aan je spel!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Chessex Gemini Gel Groen-Roze/Blauw Lichtgevende Dobbelsteenset (10 stuks) kopen voor de prijs van € 21,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Chessex Gemini Gel Groen-Roze/Blauw Lichtgevende Dobbelsteenset (10 stuks) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 2 mei 2026.
- Op dit moment is Chessex Gemini Gel Groen-Roze/Blauw Lichtgevende Dobbelsteenset (10 stuks) in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Chessex Gemini Gel Groen-Roze/Blauw Lichtgevende Dobbelsteenset (10 stuks) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 17,01 voor Chessex Gemini Gel Groen-Roze/Blauw Lichtgevende Dobbelsteenset (10 stuks) is gemeten op 13-02-2025. De hoogste prijs was € 25,71 op 08-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 8,70. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Merk | Chessex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.05 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Kwartet |
Productinformatie
| Merk | Chessex |
| EAN | 0601982035105 |
| Materiaal | Kunststof |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Maximaal aantal spelers | 1 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 7.00 cm |
| Verpakking hoogte | 1.50 cm |
| Verpakking lengte | 10.50 cm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0601982035105 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Chessex Gemini Gel Groen-Roze/Blauw Lichtgevende Dobbelsteenset (10 stuks) aankoopt